A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti a varování

| fatamorganax
fatamorganax
Varování před podvodníkem...navštěvuje pod různými nicky chat....a jen tak náhodou nachytá spoustu lidí na práci v E...je velmi věrohodný,dokonce pošle své foto,diskutuje po skype...a vychází mu to.Je z okolí Valencie a vlastně se tím živí.Je to čech,26 let.Máte taky zkušenost? nebo podobnou? napište ji rposím sem,ať mu i jemu podobným trochu zamezíme v podvodných aktivitách.Díky. :-?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
romanes 24.06.2012 13:32
Re: Zber ovocia Spanielsko 

vsechno je to nesmysl

Julia
23.06.2012 07:48 213.81.220.***
Zber ovocia Spanielsko 

Co poviete na tento liknk? Vyzera lakavo, len tam nie je napisane ani meno kontaktnej osoby. Reagoval na to niekto?
http://praca.netbox.sk/ponuka-prace/zber-ovocia-zeleniny-spanielsko

Julia
23.06.2012 07:45 213.81.220.***
Zber ovocia Spanielsko 

Dobry den, chcem sa opytat na agenturu JOB CENTER s.r.o. Ma s nimi niekto skusenosti? Sprostredkuju vam pracu v Spanielsku - zber ovocia a zeleniny. Vie niekto ci nejde o podvod?

Neregistrovaný uživatel
11.10.2011 22:40 109.80.145.***
Re: RE 

Nevím přesně kam ten odkaz vložit :-( tak zkusím tady a snad mě neukamenujete :'( :'(

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/evakuace-na-kanarskych-ostrovech-probudil-se-tam-podmorsky-vulkan.html

• Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2011 22:25 78.45.197.***
Re: RE 

A CO PŘES PRÁVNÍKA VYŘEŠÍTE URAŽKU TADY ZADNA NEPADLA!!! BACHA NA TO POŘAD STE V MÍNUSU :-)

romanes 18.06.2011 14:12
Re: Agentura DOMINO 

v dnesni dobe vsechny tyhle agentury, to je jeden nesmysl, na kazdou praci tady ceka xxxxxxxxxxx lidi, ja tady bydlim 6let, a to samy ti reknou vsichni co tady zijou stabilne, jestli tady chce nekdo hledat praci, tak je treba spanelstina na urovni a mit stesti

• Anonym (10)
Pavla
18.06.2011 10:18 77.92.200.***
Re: Agentura DOMINO 

Ahoj, taky jsem narazila na Domino a mají dobré nabídky, můžu se zeptat, jestli jste o agentuře zjistili nějaké informace? Díky Pavla

jaca 18.02.2011 16:01
RE: Agentura DOMINO 

ahoj, nechci te zklamat, ale asi by bylo dobre udat vice informaci.... kde napr. operuji, co nabizeji apod. neboj. jestli jsou blizko nektereho usedlika ve Spanelsku, tak budeme urcite informovat.
Temhle agencim rikam novodobe otrokarstvi - ziji z lidi a jejich potu - budete tady delat (pokud budete mit to stesti delat) JAK CERNY A POTIT KREV, ABYSTE SI VYDELALI NA CESTU DOMU. a to neni zadna sranda, mluvim vazne.
hodne stesti.

Petra002
18.02.2011 09:19 89.102.191.***
Agentura DOMINO 

Ahojky,
prosím Vás máte někdo zkušenosti s agenturou DOMINO? Chtěla bych s ní vycestovat, tak zjišťuji info :-) . Pokud někdo něco víte dejte mi prosím vědět.
Děkuju Petra

fatamorganax 27.07.2010 19:23
Opět je tady ! 

Když jsem zakládala toto téma, napsala jsem o jistém Martinu Májovi....ráda bych všechny upozornila, že opět pokračuje v podvodném lákání lidí na práci do Španělska. Pozor na něj ! Mám jeho foto, pokud by někdo potřeboval ověřit, zašlu. můj nick, zavimáč, seznam.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu