A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Vaše zkušenosti s Lanzarote

| Martina_79
Pěkný den všem,

pojďte se podělit o Vaše zkušenosti s cestou na tento ostrov. Jaké je zde počasí třeba v prosinci? Jaké jsou zde pláže, např. Las Cucharas? Co rozhodně nesmím propásnout a co rozhodně musím vidět? A jaký hotel / apartmány doporučujete?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.01.2019 18:00 217.75.221.***
Kanárské ostrovy - Lanzarote 

Na Lanzarote jsme prožili loňské Vánoce. Naše zážitky i s fotkami si můžete přečíst:

http://jirinavotavova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=694455

babička
02.11.2013 20:04 90.181.25.***
Re: Vaše zkušenosti s Lanzarote 

31.10.2013 jsme se vrátili z týdenního pobytu na Lanzarote.
Byla to naše první návštěva tohoto ostrova.
Ostrov se nám moc líbil, počasí pěkné(slunečno , cca kolem 28st.) jen oceán
trochu studenější.
Týdenní pobyt je krátký, ale i tak jsme si to užili a ledacos navštívili.

Národní park Timanfaya, jeskyně Cueva de los Verdes, Rancho Texas.
Bydleli jsme v hotelu Lanzarote Village v Puerto del Carmen.
Snad se ještě někdy na ostrov podíváme.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Utinka 26.10.2013 13:10

Byli jsme na Lanzarote na Costa Tequise letos první týden v říjnu. Počasí a moře naprosto super, moc se nám tam líbilo.
Bydleli jsme v apartmánech Celeste a tam to měli dobře udělané. Vchod z ulice byl přes bránu od které jsme měli klíč, bez toho se tam nikdo nedostal. A v okně z ložnice, které vedlo do uličky byly mříže. Takže jsme je nechávali otevřené i když jsme byli na pláži. Nikdo by tam nevlezl. Dobře zařízené. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
22.10.2013 20:50 91.235.200.***

Nám se stalo totéž loni na Fuerte,také otevřený balkon,přišli jsme o vše.Teď mám panickou hrůzu otevřít okno,představa,jak nám někdo chodil po pokoji,když jsme hajinkali,to je hrůza. :'(

• Anonym (2)
Inka
17.10.2013 07:33 217.75.218.***

Na jihu Lanzarote jsme byli na přelomu května a června 2010 v hotelu Riu Olivina Resort. Vše bylo perfektní, teplo, i koupat v moři se dalo, až na to, že nás v noci otevřeným balkónem vykradli. Protože jsem dost opatrná, všechny drahé a důležité věci jsem měla u sebe v ložnici. Před chvílí jsem na stránkách Invia u recenze tohoto hotelu četla, že vloni byli také vykradeni, ale přišli o vše. Asi se tam někdo tímto způsobem živí a policie nic nedělá. Od té doby máme všude trezor, nic nenechám volně ležet, otevřený balkón zabarikáduji židlemi. Tak pozor a raději všude. :-)

• Anonym (1)
Týna
24.06.2013 06:36 212.24.147.***
Re: Lanzarote 

Dobrý den, nevrátil se někdo nyní z Lanzarote z oblasti Puerto del Carmen?
Chtěla jsem poprosit o informace, zda se na plážích už pronajímají lehátka a slunečníky. Dostali jsme informaci z CK, že místní úřady se nedohodly s provozotelem a nyní jsou pláže bez lehátek a slunečníků.
Jedná se nám o pláž Los Pocillos.
Předeme Vám děkuji za informace.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Petr
23.06.2012 12:25 90.181.39.***
Re: letenka 

Ryanair z Frankfurtu Hahn, Bergama, Lutonu, Stanstadu nebo ze Španělska.Samozřejmě je třeba se tam dopravit z ČR a to bud kombinaci z Brna s Ryanair, Wizzair, Praha Wizzair, Katowice Wizzair, Bratislava Ryanair či auto.Nebo zkusit ltur.at nebo de, objevují se tam samotné letenky za dobré ceny.Klidně uvést datumy a preferované odletové letiště a něco určitě najdu. :-)

Nika
22.06.2012 23:18 88.101.79.***
letenka 

Dobrý den,může mi někdo poradit,jak sehnat nejlevnější letenku na Lanzarote?Mám tam jet pracovně na 3 měsíce.Děkuji za odpověď a radu Nika. :-)

vojta
13.10.2011 15:08 95.143.143.***

ahoj, mám velkou prosbu, :-) letíme na Lanzaroze 24.11.2011 na týden jaké je počasí asi v tuto dobu ? Dá se koupat ?? Děkuji moc za odpoved..

pedros
22.09.2011 12:33 193.179.248.***

Tak pokud jde o autobusy, tam je to k dohledání na: www.arrecifebus.es

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu