A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

V únoru na Tenerife - co sebou a na sebe?

| terezia
terezia
Ahoj, chystáme se koncem února na tenerife - do puerta de la cruz - nikdy jsem na kanárech nebyla, tak jestli mi můžete poradit, jaké oblečení si vzít, jestli bude na koupání atd. ? Sice znám průměrné teploty, ale zajímá mě spíš pocitová teplota - hlavně kvůli oblečení, jsem docela zmrzlík, ale zase abych netahala zbytečně moc věcí :-) a byl jste někdo v únoru na pico del teide ? jak to vypadá s počasím tam? a dá se na sopku dojet autobusem a pak dál lanovkou? Díky za odpovědi, Tereza :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Inka
27.01.2012 22:28 89.102.54.***

Na Tenerife jsme byli na přelomu června a července, ale na jihu, kde bylo krásně. Na severu bylo zataženo a zima. Tak myslím, že v únoru bude ještě chladněji. Takže raději teplé oblečení a půjčit si auto nebo nějakým autobusem zajet na jih. Také jsme byli sami na Teide autobusem, pak lanovkou a na vrchol musíte mít povolení a objednat se předem, jde to i přes internet, teplota 5 stupňů, ale slunečno, dolů jsme šli pěšky, bylo krásně teplo, opravdu pěkný zážitek. Vše se dá najít na internetu, i autobusové spoje nebo až na ostrově. Na jihu se koupat dalo, na severu to bude v únoru asi horší. Pěknou dovolenou.

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
Tonda 2
26.01.2012 19:50 109.80.0.***
Re: V únoru na Tenerife - co sebou a na sebe? 

Puerto je chladnejsi,ale spousta zelene a krasne prostredi ti to vynahradi.Já byl v Puertu naposled letos v létě a i tehdy byly teploty jen lehce nad 20 a většinou zataženo.Ale jak píšu,je tam krasně.Doporučuji auto a při spatnem počasi si zajet na výrazne teplejsi,ale fadnejsi jih,rozdil muze byt i 5-7C,dobrym tipem je i kouknout na Binter,nebo Islas,s kterymi se daji koupit přelety na jine ostrovy za cca 25-30Eur segment.La Palmu mas vzdalenou jen 20min letu a letiste Tenerife Norte jezdi kazdou chvilku bus přímo z Puerta(cca 4eura).
Jinak ted v utery jsem se vratil z Fuerteventury,kde jsem byli na prodlouzeny vikend,par aktualnich fotek z konce ledna zde :
http://www.mojecesty.estranky.cz/fotoalbum/fuerteventura-leden-2012/

• Anonym (6)
  • Anonym (13)
Petrpet 26.01.2012 07:49
Re: V únoru na Tenerife - co sebou a na sebe? 

My sme se ted vratili z Gran Canaria, pocasi bude asi hodne podobne. Na koupani v mori to rozhodne neni, mozna tak vyhrivanej bazen, kterej sme nemeli, tak nevim. Taky sme s pritekyni zmrzlici a to dost :) Vetsinou sme chodili v tricku a shortkach. Kdyz bylo jasno tak bylo hodne teplo, pod mrakem+vetrik uz nic moc. Vetsina teplomeru ukazovala kolem 22 coz bylo i v dlouhodobe predpovedi, i v historii teplot z minulych let. Kdyz zaclo foukat tak sme vytahli dlouhej rukav nebo mikinu. Dvakrat se to na nas zamracilo a spadlo par kapek, ale to ani nestalo za schovani se.
Na kopcich uz to chtelo vetrovku, ale kdyz bylo krasne jasno a moc nefoukalo, tak se to dalo i v tricku.

• Anonym (4)
terezia 23.01.2012 15:58

Ahoj, chystáme se koncem února na tenerife - do puerta de la cruz - nikdy jsem na kanárech nebyla, tak jestli mi můžete poradit, jaké oblečení si vzít, jestli bude na koupání atd. ? Sice znám průměrné teploty, ale zajímá mě spíš pocitová teplota - hlavně kvůli oblečení, jsem docela zmrzlík, ale zase abych netahala zbytečně moc věcí :-) a byl jste někdo v únoru na pico del teide ? jak to vypadá s počasím tam? a dá se na sopku dojet autobusem a pak dál lanovkou? Díky za odpovědi, Tereza :-)

• Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu