A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Tossa de Mar

| Jeanne
Jeanne
Prosím, poradíte někdo jak se dostat z Barcelony do Tossa de Mar? Četla jsme, že by tam měl jezdit vlak do Lloret de Mar a pak bus. Nevíte někdo více, odkud z Barcelony, kolik stojí cesta atd. Díky. J.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fero10
13.12.2014 20:17 178.41.69.***
Re: Tossa de Mar 

Zdravím,

chcem poprosiť o nejaké aktuálne info ohľadom cestovania medzi Tossa do Mar a Barcelonou, ideme v máji do Tossy, radi by sme ale šli na nejaký jednodňový výlet do Barcelony, prípadne aj niekam inam, kde v Barce zastavujú busy? a ako sa kupujú lístky? a ako sa v barcelone cestuje dopravou - lístky, zóny a pod., ceny? Máte niekto informácie, prípadne nejaké linky okrem grupsarbus stránky? Ďakujem za akékoľvek informácie. A ešte jedna otázka ohľadom hotela Continental *** - viete niekto prosím, čo od neho čakať? Vďaka ;-)

• Anonym (1)
cing
07.08.2008 13:39 62.141.0.***
RE: RE: Tossa de Mar 

Z Tossy lze jet rovnou do barcelony busem...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
sara2
06.08.2008 23:51 85.160.101.***
RE: RE: RE: RE: Tossa de Mar 

Díky za podporu...Však uvidíme, jak to dopadne. :-D

Rendy 06.08.2008 13:56
RE: RE: RE: Tossa de Mar 

Jinak Barcelona - Placa Catalunia až do Blanes je jestli se nepletu 6 zón.

Rendy 06.08.2008 13:55
RE: RE: RE: Tossa de Mar 

Nevím jak v Barceloně, ale mi je kupovali v Sussaně normálně u přepážky. Podle mně jsou v Barceloně jak automaty tak přepážka. Jinak co se týká jazyků, tak manžel mluví jen česky a já si španělsky nebo anglicky objednám tak maximálně kafe a manželovi pivo a přesto jsme vše zvládli bez problému. Ničeho se neboj, bude to v pohodě a přeji hezký pobyt ve Španělsku, mi zase musíme rok počkat.

sara2
06.08.2008 13:16 85.160.82.***
RE: RE: Tossa de Mar 

Stejně z toho mám obavu, umím základ španlštiny, sice jsem rezervovala hotel ve španělštině a vše si v ní hledala, ale z dopravy po Barceloně mám strach, z Girony se mi to zdalo předtím snadnejší...Ty jízdenky se kupují v automatu nebo u nějaké přpážky? A na kolik to vyjde zón?

Rendy 06.08.2008 12:58
RE: Tossa de Mar 

V neděli jsem se vrátila z dovolené v Santa Sussaně a vlak jsme hodně používali na cestování, byli jsme právě i v Barceloně a v Lloret de Mar.

sara2
06.08.2008 12:53 85.160.82.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tossa de Mar 

Ty jsi ve Španělsku žila nebo jenom dovče?

Rendy 06.08.2008 12:50
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tossa de Mar 

A ještě časy odjezdů, včetně přestupů, trasa letiště - Blanes

http://www.renfe.es/cercanias/barcelona/index_horarios.html

Rendy 06.08.2008 12:44
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Tossa de Mar 

Tak jsem zjistila, že nepojedete metrem, ale jinou linkou vlaku, posílám odkaz na plánek:
http://www.renfe.es/cercanias/barcelona/mapa_zonas.html

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu