Amadeuska
04.01.2011 15:18 81.30.227.***
Gran Canaria nebo Fuerteventura? 

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na radu zkušenějších cestovatelů. Na konci května se s mým snoubencem budeme brát a vybíráme již nyní svatební cestu. Měli jsme původně na mysli destinace typu Maledivy nebo Dominikánská republika- bílý písek, palmy, pohoda, ale zjistili jsme, že začátkem června jsou všude monzuny a tak jsme od toho upustili a rozhodli se pro Kanárské ostrovy. Nemůžeme se ale rozhodnout mezi ostrovem Gran Canaria a Fuerteventura. Já jsem pro druhý y nich, je tam málo lidí, takže klid, ale můžeme si i půjčit auto a projet ho a hlavně jsou tam krásné písčité pláže. Snoubenec zase tvrdí, že Gran Canaria je zajímavější a je tam víc možností, je tam ale studenější moře a přelidněno.

Co byste doporučili vy? :-)

  • Anonym (6)
  • Anonym (1)
Brujo 04.01.2011 16:19
RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura? 

Tak to bude velmi subjektivní diskuse :D Byl jsem na GC i Fuerte.Na GC pěkný hory,Las Palmas,jinak koupání normal.Na Fuerte byl úžasný ten prostor,svoboda..pláž Sotavento se zdá nekonečná,jsou tam taková malá přírodní jezírka ve kterých si připadáš jako ve vaně,nikde ani noha.Nahoře na severu v Corraleju jsou zase pláže bílé jak v Karibiku.Ovšem podle některých lidí tam není nic k vidění,všude sucho,šutry.
Takže ber tu Dominikánskou,byl jsem v červnu a hurikán zrovna nepřišel,pršelo jenom velmi málo,většinou slunečno a vedro jak v prádelně.Doporučuju pol.Samaná :D

  • Anonym (1)
d.rehacek 16.01.2011 14:26
RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura? 

Tak za sebe bych zvolil jednoznačně Fuerteventuru.Měl jsem štěstí poznat všechny Kanárské ostrovy a tenhle je asi nejzajímavější.Ale samozřejmě jak pro koho.Když tak na mém profilu je spousta fotek,tak třeba mrkněte.To co píše Brujo je pravda,až na to Corralejo.Já si myslím,že je tam spousta zajímavých míst a pokud milujete vlny,tak na severu tutovka.Ale jinak jih je určitě hezčí a např.Jandia nádherná.No a Sotavento,to musíte vidět,to se snad ani nedá popsat :-D .Vemte si na Sotavento piškoty nebo něco podobného,je tam spousta skalních veverek,které si přijdou pro sladkost až k vám :-P .

  • Anonym (1)
Brujo 17.01.2011 08:52
RE: RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura? 

..je pravda,že né každá pláž v Karibiku je bílá jako v Corraleju. :D

  • Anonym (1)
mohim 23.01.2011 15:56
RE: RE: RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura? 

Jednoznačně FUERTEVENTURA!!!

rumík rum 03.02.2011 23:57
RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura? 

Na koupání Fuenteventura na poznávání Gran Canaria :-) Snoubenci nic neříkej a vyber si sama ;-)

  • Anonym (1)
  • Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@