A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Svatba ve Španělsku - proces

| didisek6
didisek6
Ahoj, někdo zkušenosti se svatbou ve Španělsku? Jedná se o svatbu s cizincem, žijícím ve Španělsku a já žiji v Česku. Podali jsme příslušné papíry na úřad ještě před koronavirem. A teď v červnu konečně zavolali, a řekli datum interview na listopad! Už čekáme dost dlouho a nečekali jsme takový odklad i po rozvolňování. Papíry jsou dávno po expiraci kvůli koronaviru, ale to s tím naštěstí nemá nic společného.
Neexistuje nějaký způsob jak urychlit datum interview? Přece jenom rok na dálku a teď ještě další rok procesu kvůli koronaviru, už fakt nedáváme.
Dá se to řešit přes právníka? nebo nějaké jiné nápady? Slyšela jsem, že někdo měl interview až za 6 měsíců a právník jim to zařídil za týden. Docela rozdíl.
Má někdo s tím zkušenosti nebo se s tím už setkal?
Děkuji za případné odpovědi.!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
didisek6 12.06.2020 10:05
Svatba ve Španělsku - proces 

Ahoj, někdo zkušenosti se svatbou ve Španělsku? Jedná se o svatbu s cizincem, žijícím ve Španělsku a já žiji v Česku. Podali jsme příslušné papíry na úřad ještě před koronavirem. A teď v červnu konečně zavolali, a řekli datum interview na listopad! Už čekáme dost dlouho a nečekali jsme takový odklad i po rozvolňování. Papíry jsou dávno po expiraci kvůli koronaviru, ale to s tím naštěstí nemá nic společného.
Neexistuje nějaký způsob jak urychlit datum interview? Přece jenom rok na dálku a teď ještě další rok procesu kvůli koronaviru, už fakt nedáváme.
Dá se to řešit přes právníka? nebo nějaké jiné nápady? Slyšela jsem, že někdo měl interview až za 6 měsíců a právník jim to zařídil za týden. Docela rozdíl.
Má někdo s tím zkušenosti nebo se s tím už setkal?
Děkuji za případné odpovědi.!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu