A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Student Agency-dovolena na Kanary

| kacik025
kacik025
Dobry den, diskuzi tohoto tipu jsem nenasla a pokud existuje, tak se omlouvam. Zajimalo by me, zda jiz nekdo vyuzil nabidky Student Agency pres dovolena.cz a cestoval s nemeckou CK prave prostrednictvim Student Agency. Nejvic me zajima jak to probiha a zda nejsou nejake zadrhele, cetla jsem, ze SA nabizi dopravu zlutym autobusem na letiste zdarma nebo parkovani na vybranych letistich zdarma. Jejich nabidky respektive nabidky Nemeckych CK jsou velice zajimave, hlavne cenove, oproti nasim CK.Dekuji za vase pripadne zkusenosti.Katka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 12.02.2019 10:55

Na Kanárech jsem ještě nebyl, ale Student Agency používám k plné spokojenosti pravidelně. Sice bych si to mohl objednat přímo u Němců, ale bonusy ad SA se mi vyplatí. Dokonce předloni v Turecku nám cestovka během pobytu změnila příletové letiště z Vídně na Mnichov. SA změnu vzala na sebe a zařídila autobusovou dopravu z Mnichova přes Prahu do Brna. Kromě toho ještě zprostředkovala refundaci rozdílu ceny od cestovky.

Neregistrovaný uživatel
11.02.2019 14:09 95.143.134.***
Re: Student Agency-dovolena na Kanary 

Dobrý den. Napíši svou zkušenost s touto rádoby cestovní kanceláři, která podle názvu nedosahuje ani na minimum. Všichni, kteří chcete objednat zájezd od pátku do pondělí 09,00 hod. jste na omylu. Napíši svou zkušenost. Rozhodl jsem se s rodinou, že si pořídím zájezd přes tuto zprostředkovatelskou firmu. Byla to obrovská chyba. Tato společnost se nazývá cestovní kanceláří, ale je to jen zprostředkovatel, lépe řečeno překupník, dealer. A jako každý používá taky metody šmejdů. Od pátku do neděle jsem výběrem dovolené u této kanceláře strávil 18 hodin. Unavený, koukajíc do počítače celou dobu, jsem se konečně, po selekci, rozhodl pro jednu destinaci a provedl nezávaznou objednávku. Přesně podle postupu. V neděli jsem si řekl, že je divné, že žádná info nedorazila. Tak jsem se rozhodl v pondělí v 08,00 hod. do společnosti zavolat. Na mé překvapení mi bylo sděleno, že ves společnosti pracují až od 09,00 hod. Nu což, tak jsem čekal na devátou hodinu. Pak jsem se už dovolal. Heureka, začali se mnou komunikovat přes Lucii Suchánkovou. Super rozhovor, vše probíhalo k mé spokojenosti. Dokonce mi obratem volala zpět, že zájezd je super a že mám i pokoj dle mých představ. Poslala mi mail, abych napsal informace k provedení objednávky. Tak píši a raduji se, když na to mi přijde sms, že letenka na daný zájezd už není. To mě šokovalo. Znovu opakuji, že od soboty je napsaná nezávazná registrace, v pondělí v osm ráno volám a oni pracují až od devíti. Pak se dovolám a dostanu ubezpečení, že vše je v pořádku. Za další vteřinu se vše zhroutí. Napsala mi sms, abych zavolat zpět. Tak jsem zavolal, ale nedovolal se, jelikož mobil dané paní hlásil, že pracuje pouze přes sms. Píši ji mail. Obratem mi volá zpět. Samo, že jako správní šmejdi mi nabízí další zájezdy jako alternativu, ale o 10 000 až 15 000 Kč dražší jakoby se nechumelilo. Co to je za alternativu? Nelogické ale skutečné. Zřejmě slečna počítala a tím, že pohoda a že bez problému kývnu. Takže celý víkend vybírám dovolenou dle nějaké dostupné hranice a tak proč ne o takovou částku nenavýšit. Začal jsem být trošku naštvaný a vyčítat jí, že je to jejich chyba v systému komunikace. Když mi nejsou schopni zabezpečit nezávaznou objednávku, tak proč to nenapíši na web jako upozornění, že od pátku do pondělí 09,00 nemá smysl něco objednávat. Odpověď je jasná, jelikož to nikdo nezpracovává. Takže není chyba v tom, že jsou letenky už vyprodané, ale v tom proč jsou vyprodané. Kdy\by bylo upozornění na to, že tam nikdo na tom nedělá do pondělí 09,00, tak bych to určitě objednával až po této době a pak bych se musel smířit s tím, že to prostě není. Toto je sprostý podvod na klientech. Takže závěrem jen tolik, že ode dneška považuji tuto firmu a rádoby cestovní kancelář za šmejdy a můžou se stydět. A majitel Vančura by si měl udělat pořádek a služby zlepšit tak, jak vystupuje v médiích. Já na oplátku poskytnu médiím tuto skutečnost i se svědky. Vím, že se nic nezmění, ale snad pár lidí bude více obezřetných. Díky vaší nečinnosti jste mi pokazili dovolenou a celý den. Jste nic víc než lumpové. >:)

xxx
15.06.2014 21:10 81.90.168.***
Nikdy víc 

Nejhorší jednání, s kterým jsme se setkali. Nechají klienta sbalit a nakonec mu řeknou, že zájezd byl vyprodán, tedy není místo, za druhé blokují Vám peníze na konte za zájezd, který neposkytli.

Aneta.Motylova 18.04.2014 10:42

Taky se přidávám s kladným hodnocením, nemohu zatím nic vytknout, byla jsem již několikrát a vždy spokojenost, tak snad to tak i zůstane ;-)

• Anonym (1)
Macatova 30.01.2014 15:43

SA je opravdu skvělá agentura, již několik let jezdíme s nima a nikdy nebyl žádný problém.Navíc německé cestovky jsou úplně na jiné úrovni a servis je daleko lepší. Doporučuji.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
kacik025 30.01.2014 14:40

Presne jak pisete, vse probehlo uplne hladce, ubytovani na jednicku, vse jasne popsane v knize na recepci, komunikace bez problemu ( a to moje anglictina neni na dobre urovni), vse perfektne nacasovane. Nemecke CK jsou proste precizni ty ceske by se od nich mohli ucit

Jinak ten nas zajezd dopadl suprove a vubec nelituji, ze jsme do toho pres SA sli, nevim jak to s nimi je ted ale tenkrat to bylo vse OK.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Linee
05.01.2013 18:54 46.30.236.***

Mohu jenom potvrdit. S SA sme jeli v lete 2012 do Recka. Nejhorsi dovolena v nasem zivote. More na mile vzdalene (realne 750 m, na strankach SA zminka o 250 m), jidlo zkazene, na pokoji plisen a delegata sme videli maximalne pri odletu na letisti. Organizatorem byla nemecka CK. Jedine pozitivum - odvoz zlutakem na letiste zdarma. Reklamuji jiz 6 mesicu, SA dokonce pisemne potvrdila, ze mame narok na odskodne, ovsem u nemecke CK a oni jako zprostredkovatel nejsou opravneni tohle resit. Takze ano, mate pravdu, ale sbohem SA. Pokud chcete zazit nejhorsi dovolenou a vyhodit penize oknem, ano, kupujte na portalu dovolena.cz :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.09.2012 13:33 88.83.235.***

Zdravím, o jaké poplatky se jednalo?

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
09.06.2012 12:19 213.231.108.***
Re: potíže na hranicích 

Na OP není žádny problém do Šp. cestovat. zeptej se na policii, zda ten tvuj dokument je v takoné fázi "rozkladu" platný

• Anonym (2)
foginka 02.06.2012 15:24

Nechápu rozhořčení. Pokud to bylo uvedeno v smluvních podmínkách, nebude chyba na straně prodejce.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu