A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Španělsko pevnina jih v zimě

| muertel
muertel
Prosím, nemá někdo zkušenosti s oblastí na jihu Španělska, zejmína Costa del Sol, v prosinci - lednu? Nepočítám s teplotami na koupání, ale co třeba na výlety, poznávání atd? Průměrné teploty si vyhledat umím, ale uvítala bych osobní zkušenosti. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pastorekhonza 24.03.2015 10:45
Re: Španělsko pevnina jih v zimě 

Tam je krásně :) I v zimě bývají teploty průměrně kolem těch 15 stupňů. :)

LIBA
30.12.2013 12:17 90.180.203.***

AHOJ JAK TAM JEDEŠ JÁ SCHÁNÍM DOPRAVU S KAMÁRÁDKOU MÁ MALÝHO PEJSKA DÍK ZA ODPOVĚD

Anonymous user 28.12.2013 18:43

Posílám odkaz. byla jsem ta, v půlce listopadu:
http://www.czechtimes.cz/clanky/614-andalusie-na-vlastni-pest

Rh
26.12.2013 09:59 86.49.151.***

Denni teploty se pohybuji v rozmezi okolo12-18st.pres den,v noci to muze spadnout i k 5st.Zalezi v jake lokalite andalusie se zrovna nachazite.Jine to je v Malaze,Sevile a jine v Granade,kde jsem mimo jine zazil i snih.Taky zalezi na vetru,ktery se zrovna vysytuje

Neregistrovaný uživatel
22.12.2013 03:09 86.49.114.***

Nemam ale ted v lednu se tam chystam, tak dam vedet;-)

muertel 05.11.2013 19:21
Španělsko pevnina jih v zimě 

Prosím, nemá někdo zkušenosti s oblastí na jihu Španělska, zejmína Costa del Sol, v prosinci - lednu? Nepočítám s teplotami na koupání, ale co třeba na výlety, poznávání atd? Průměrné teploty si vyhledat umím, ale uvítala bych osobní zkušenosti. Děkuji.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu