A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Povolení na Pico Del Teide

| monikaCH
monikaCH
Zdar cestovatelé,
chystáme se na trek Pico del Teide - je opravdu nutné si dojít do úřadu pro povolení nebo jste šli bez něho...Slyšela jsem názory, tak i tak..tak nevím :O..díky moc!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.07.2019 16:16 83.240.62.***
Pico del Teide 

Dobrý den, díky předem za radu.. rád bych se zeptal.. povolení pro vstup na vrchol Pico del Teide od lanovky nahoře - 15-17 hod. znamená, že v 17 hod už musíme být zpět u nástupu na lanovku směrem dolů?
A ještě jeden dotaz.. parkoviště u začátku stezky směrem k Teide Eggs (stezka S7 - Montana Blanca La Rambleta) je nějak časově omezeno? Víme, že je omezení na parkovišti přímo pod lanovkou ale tady?
Moc díky. Aleš

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.08.2016 21:40 194.228.13.***
Re: Bez povolení... 

Před třemi lety jsme na tom byli podobně a vyšlo to. Pomohlo, že foukalo až tak, že ten den nejezdila lanovka pod vrchol Teide a tím pádem nikdo nahoře povolení nekontroloval. A my šli odspoda pěšky. Popsáno na http://www.cestanahoru.cz/tenerife/

Kdybychom neměli takové štěstí, se současnými zkušenostmi bych teď snažil dostat nahoru v podvečer po ukončení provozu lanovky, ale těžko říct, jak to tam v tu dobu vypadá.

Martin

kawama 10.08.2016 16:30
Bez povolení... 

Ahoj, chystám se za týden na Tenerife, moc bych chtěla i nahoru na Teide, bohužel nemám už šanci získat povolení. Jak velká je šance, že se i bez něj dostanu až nahoru, zkoušel to někdo? Četla jsem, že když nejezdí lanovka, nebo že někteří hlídače tak trochu uplatili. Díky.

Elounek
01.03.2015 11:46 178.255.168.***
Re: Povolení na Pico Del Teide 

Zdravím,
vyřizoval a jsem povolení na Heide pres internet a chci se zeptat, zda mi něco pošlou na mail nebo štaci si opsat číslo povolení, které se objevilo po odesláni a to pak ukázat? Dekuji

M.P.
15.07.2013 09:49 77.48.29.***
Re: KOPEC 

AHOJKY, MŮŽU POPROSIT O TU ADRESU NA POVOLENÍ PRO VÝSTUP? PROSÍM ODESLAT NA EMAIL maki007@centrum.cz... Děkuju moc moc!!!!!

Alena Šepsová 14.10.2012 11:16
Re: Povolení na Pico Del Teide 

Má někdo nejnovější zprávy o získání povolení na výstup? Přivítám jakékoliv nové informace, neboť se mohlo mnoho změnit viz popis od Lucie atd. Plánovaný výstup je kolem 5.ledna. Děkuji všem. Pěkný den

Lucia
02.12.2011 15:09 83.53.244.***
Re: povolení na Pico del Teide 

Ahoj, pokud nejsi zdatný turista, tak jeď určitě lanovkou nahoru, potom si vyšlápni posledních cca 150 m (je to docela náročné) na povolení a pěšky potom dolů. Pozor - výjezd lanovkou je na jiném místě než kam došlapeš. Lanovku určitě první - kolem deváté. nejenom, že se potom tvoří strašné fronty, ale také je ráno vždy podstatně lepší viditelnost - než se utvoří pasátové mraky.
V lednu se počasí dost mění, takže je to spíš otázkou štěstí, zda se nahoru dostanete. Teplé oblečení s sebou!!

Neregistrovaný uživatel
26.11.2011 14:38 78.45.70.***
Re: povolení na Pico del Teide 

Ahoj,šli jste nakonec v zimě? Já bych chtěla jít v lednu,tak sháním informace.Můžeš prosím napsat na nepokorna@seznam.cz?díky moc

martanko
07.10.2010 20:15 217.75.87.***
povolenie 

Trosku to tu obnovim, mozno zmenili nejake pravidla, ale povolenie som mal vybavene cez internet behom minuty cez tuto stranku https://www.reservasparquesnacionales.es/real/ParquesNac/usu/html/listado-actividades-oapn.aspx?cen=2

• Anonym (2)
Kikushe
16.03.2010 14:42 158.194.59.***
RE: Povolenie e-mailom 

Ahoj, posílala jsem dle tvých rad povolení, naskenovaný pas atd. emailem, už jsou to dva dny a neodpověděli, za jak dlouho odpověděli tobě? Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu