A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Podzimní La Palma

| Utinka
Utinka
Ahojda, byl jste někdo na La Palmě začátkem listopadu? Zajímá mě jaké bylo počasí,moře,vlny atd. Díky za případnou odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.06.2016 08:03 37.48.9.***

Dobrý den, nemá někdo čerstvé informace z La Palmy? Poraďte, kam na výlety, půjčovna aut.... budu ráda za každou radu.
Děkuji

Utinka 11.03.2013 16:25
Re: Podzimní La Palma 

To Kopřiva. Tak to nevím. Co jsme byli my, tak tam byly pláže černé jako bota.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kopřiva
29.12.2012 13:37 83.240.72.***

Zajímalo by mě jestli na La Palmě jsou výhradně černý pláže nebo se tam někde najde aspoň jedna bílá?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Utinka 30.11.2012 13:22

Podzimní La Palma je krásná. Byli jsme na týden od 6.-13.11. v apartmánovém komplexu Oasis San Antonio na Playa De Los Cancajos.
Počasí bylo proměnlivé, ale u moře se to rychle mění. Takže třeba zapršelo a za půl hodiny jsme už šli na pláž, protože svítilo sluníčko. Někdy zase foukal vítr. Moře ale docela ušlo, mohlo mít tak 22 st. a docela dost lidí se i koupalo.
Všude božský klid, málo turistů-většinou němečtí důchodci. :-\
Moc se nám tam líbilo.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Utinka 26.06.2012 19:24

jo taky jsem si to přečetla-díky. 8-)Už se těším bude to určitě balzám na nervy. <:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
gagra
25.06.2012 01:30 78.102.151.***

Ahoj, myslím, že jsem o ostrovu La Palma , na kterém jsme byli loni v září, docela hodně napsala, máš-li zájem, dej si vpravo nahoře do "hledej" jen La Palma.
Objeví se Ti - je to tam také smotané s Mallorcou a s peckama z palmy, ale asi druhý příspěvek shora - hned ho uvidíš, má název LA PALMA, začíná, že vážně přemýšlí nad La Palmou. Ten si rozklikni a tam je moje povídání o La Palmě, jedno z 11.12 a druhé z 18.12.2011, třeba Tě bude zajímat. La Palma stojí za poznání!!! Ahoj Gagra

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
14.06.2012 08:36 82.117.130.***

Ahoj, napište prosím nějaké informace o La Palmě, také by se líbila.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Tonda 2
08.05.2012 16:48 85.70.34.***

V půlce listopadu jsem byl na Madeiře,počasí tak 20-23C,La Palma bude podobná,možná o 1-2 C teplejší.Minulý rok jsme byli na La Palmě v červenci a teploty kolem 25C.Obecně moře je koupatelné celý rok a klima je poměrně stabilní a vyrovnané,ale vedra bych (zvlášť na la Palmě) nečekal během roku nikdy,patří k západním osrtovům, kteé jsou o něco studenější(nejchladnější je Hiero,pak La Palma a severní část Tenerife).
každopádně La Palma stojí rozhodně za to( vysoké hory, spousta zeleně,banány,černé lávové pláže,minimum turistů).

Pár fotek pro inspiraci zde :-) :

http://www.mojecesty.estranky.cz/fotoalbum/la-palma-cervenec-2011/

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Utinka 01.05.2012 13:52
Podzimní La Palma 

Ahojda, byl jste někdo na La Palmě začátkem listopadu? Zajímá mě jaké bylo počasí,moře,vlny atd. Díky za případnou odpověď.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu