A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Menorca v červnu?

| pajuska
pajuska
Dobrý den, nebyl jste prosím někdo na Menorce v červnu? Ráda bych tam letěla v červnu ale bojím se teploty vzduchu a moře.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.03.2019 19:44 217.75.221.***

My jezdíme jen do půlky června nebo pak až od půlky září. Na Menorce, Mallorce a Ibize jsme byli pokaždé koncem května až začátkem června a neměnila bych. Počasí opravdu příjemně letní, voda se teprve začíná prohřívat, ale pokud pojedete od poloviny června, tak už bude na koupání. ☼

Neregistrovaný uživatel
15.03.2019 08:38 193.86.203.***
Re: Menorca v červnu? 

april je duben že? :-) Já bych jela v červnu a chci se hlavně koupat a opalovat, pojedeme s dětmi 3 a 8 let tak ty budou hlavně chtít do moře

dana.a.ch 14.03.2019 21:05
Re: Menorca v červnu? 

Ahoj, ja som bola pred par rokmi v aprili na Mallorke. Ak je pekne pocasie, je cez den horuco (na slnku), ale voda bola studena. Kupala som sa velmi kratko, len sa narychlo osviezit, vo vode nebol takmer nikto. Mne to nevadi, isla by som tak znovu, zavisi od toho, ake mate priority a co tam planujete robit.
-dana-
(zase mi nejde prihlasit)

pajuska 13.03.2019 19:05
Menorca v červnu? 

Dobrý den, nebyl jste prosím někdo na Menorce v červnu? Ráda bych tam letěla v červnu ale bojím se teploty vzduchu a moře.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu