A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Stella - Pineda de Mar

| Pioggia
Pioggia
Hotel je super,je čistý a slušně zařízený.Já sem ocenil na pokoji automat.klimu,LCD a ledničku,a přítelkyně zase fén v pěkné koupelně.Na můj vkus je ale až moc klidný takže doporučuji spíše lidem kteří chtějí v klidu relaxovat protože na nějaký noční program rovnou zapomeňte pokud vás zrovna moc nebere Miss pro seniory.Osobně jsem chodil za zábavou do jiného hotelu,ale ten se úrovní vybavení a celkového dojmu nemohl ze Stelou rovnat.I tak bych se tam ubytoval znovu protože za zábavou můžu jít jinam kdykoliv.Je mi 26 let tak ať si každý udělá závěr sám.S pozdravem Martin z Mostu
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nice0205
06.11.2009 20:58 86.49.102.***

V Hotelu Stella jsme byli na přelomu května a června 2009 a byli jsme nadšeni. Jednak příjemné prostředí, kvalitní ubytování, obsluha, jídlo, skvělá domluva s recepčními atp. Byli jsme zde s 5 letým synem a 2 dcerou. Pláž velká, ani o víkendech nebyla plná, pěkný přístup do vody. Oceňujeme obzvlášť příjezd vláčkem z Barcelony (cca 2 h), možnost dalších výletu např. Girona. Cena jízdenky minimální s porovnáním s nabídkou autobusových zájezdů, vše je značeno.
A proto jsme se rozhodli, že příští rok tam jedeme znovu :-P .

Božena z JČ
27.09.2009 12:21 90.178.112.***

Jeli jsme na dovolenou s dvouletu dcerou a dlouho jsme přemýšleli, který hotel si vybrat. Nakonec jsme si vybrali menší hotel Stella, který se nachází poblíž hlavní ulice městečka Pineda de Mar. Hotel byl čistý (denně možnost výměny ručníků a osušek), personál velice ochotný, jídlo výborné (na výběr byla především kontinentální strava, ale nechyběly ani mořské speciality). Všechny pokoje jsou s balkonem s výhledem na ulici nebo na hotelový bazén, k dispozici byl fén a televize. Dětská postýlka, i když je to rodinný hotel, je za poplatek 7 euro na den. V hotelu se nachází venkovní dětský koutek, klubovna pro děti, dětské brouzdaliště, bazén s lehátky (zdarma), kavárna, venkovní terasa, vnitřní bazén a sauna (oboje za poplatek), relaxační místnost s knihovnou. Pláž je ca 10 minut od hotelu s možností lehátek a slunečníků za poplatek, ale doporučuji slunečník koupit ca za 7 euro. Pláž velká s hrubozrným pískem. Hned proti hotelu je krámek, kde se dá koupit snad úplně všechno: pítí, něco k zakusnutí, suvenýry, nafukovací lehátka, slunečníky, opalovací krémy, hračky. V blízkosti je několik krásných dětských hřišť. Každý pátek se koná podél pobřeží trh, kde se dá koupit čerstvé ovoce, suvenýry, oblečení, prostě cokoli. Hotel opravdu doporučujeme starším lidem rodinám s malými dětmi.

Martys.82
19.03.2009 20:16 89.102.82.***

Hotel je super,je čistý a slušně zařízený.Já sem ocenil na pokoji automat.klimu,LCD a ledničku,a přítelkyně zase fén v pěkné koupelně.Na můj vkus je ale až moc klidný takže doporučuji spíše lidem kteří chtějí v klidu relaxovat protože na nějaký noční program rovnou zapomeňte pokud vás zrovna moc nebere Miss pro seniory.Osobně jsem chodil za zábavou do jiného hotelu,ale ten se úrovní vybavení a celkového dojmu nemohl ze Stelou rovnat.I tak bych se tam ubytoval znovu protože za zábavou můžu jít jinam kdykoliv.Je mi 26 let tak ať si každý udělá závěr sám.S pozdravem Martin z Mostu

Zpět na všechny diskuze