A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

hotel lti taurito valle

| KPetruse
KPetruse
Dobrý den,

má někdo zkušenost s hotelem lti taurito valle ? Jedeme tam v srpnu, máme s sebou i tchýni, tak by mě zajímalo, zda je to dobrý hotel :-D

díky za info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
01.01.2015 14:16 91.235.200.***
Re: hotel lti taurito valle 

ahoj,zajímá mě pár věcí ohledně tohoto hotelu,pomůžeš prosím?

KPetruse 13.08.2010 18:20
RE: RE: hotel lti taurito valle 

Prosím o info, jaké je tam jídlo a jaké je ubytování. Hotel nám byl doporučen, tak snad splní očekávané. Letíme již příští týden :-D

• Anonym (1)
ivik1
01.08.2010 19:29 193.85.75.***
RE: hotel lti taurito valle 

Ahojky,byli jsme tam loni v dubnu,hodně cestujeme a tím je spojeno i ubytování.dle mého názoru má hotel velmi vysokou úroveň,ale je lepší volba tam jet mimo sezonu.pokud budeš chtít vědět více tak napiš.Iva

• Anonym (1)
Irena T. 25.07.2010 23:19
RE: hotel lti taurito valle 

Petruše, my byli letos v březnu a myslím, že je to dobrá volba, dobrá kuchyně, všeho dostatek, pokoje moderní, personál vstřícný. Hotel má čtyři hvězdy a je otevřen rok a půl, neměl by tě zklamat.Pokud máš konkrétnější dotazy, napiš ma mail, ráda odpovím.

• Anonym (1)
KPetruse 21.07.2010 20:03
hotel lti taurito valle 

Dobrý den,

má někdo zkušenost s hotelem lti taurito valle ? Jedeme tam v srpnu, máme s sebou i tchýni, tak by mě zajímalo, zda je to dobrý hotel :-D

díky za info

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu