A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Hotel El Puerto ve Fuengirola

| Maci84
Maci84
Dobrý den, jelikož jsem nenašla recenze k tomuto hotelu, obracím se na vás s prosbou, zda již někdo v tomto hotelu byl, jak se mu tam líbilo, jak se mu líbilo okolí a co v okolí určitě stojí za to vidět, nebo na co si dát pozor. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.07.2012 11:59 85.160.61.***
Re: Hotel El Puerto ve Fuengirola 

Byl jsem tam před 2 roky. Hotel je v centru města přímo u pláže.Ubytování je celkem solidní, personál příjemný a je to hned u pláže.Výborné jídlo a možnost výletů- Gibraltar a podobně. Doporučuji.

• Anonym (1)
Danka
15.05.2011 12:16 92.62.224.***
Re: Hotel El Puerto ve Fuengirola 

Ahoj hotel El Puerto ve Fuengirole je přímo na promenádě, kousek od pláže, je to takovej ne moc vzhlednej panelák, ae dobře se tam jí a je tam fajn personál. Blízko je discotéka, a před hotelem takovej plácek, kde se, nevím prč, vždycky zastaví ti, kteří jdou s té discotéky domů a vyřvávají tam. Ae jinak faj. Určitě se jeďte podívat do Mijas - busem asi za 2 eura, do Malagy . Také je ve Fuengirole uplně úžasná ZOO - zvířata bez klecí, to bych taky doporučovala. Daniela

x26
20.08.2010 16:33 178.72.208.***
RE: Hotel El Puerto ve Fuengirola 

Copak nikdo v tomhle hotelu nebyl? Také mě to zajímá...

Maci84 14.08.2010 22:24
Hotel El Puerto ve Fuengirola 

Dobrý den, jelikož jsem nenašla recenze k tomuto hotelu, obracím se na vás s prosbou, zda již někdo v tomto hotelu byl, jak se mu tam líbilo, jak se mu líbilo okolí a co v okolí určitě stojí za to vidět, nebo na co si dát pozor. Děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu