A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Gran Canaria - Las Palmas

| Pavluša
Pavluša
Máte někdo, prosím, zkušenosti s parkováním auta v Las Palmas poblíž Starého města(Vegueta)?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pavluša 31.03.2009 15:00
RE: PARKOVÁNÍ L.P. DE G.C. 

SLÁVA: Díky, ale já jsem se pak stejně rozhodla jet na Tenerife. Takže aktuální to sice momentálně není, ale věřím, že se zase někdy na G.C. podívám. Obzvláště, pokud třeba dají lety z Ostravy pouze na G.C. Určitě se pak v Las Palmas zastavím, protože minule jsme město autem jen tak profičeli.

• Anonym (1)
SLÁVA EX GUIA G.C.
31.03.2009 00:14 78.102.11.***
PARKOVÁNÍ L.P. DE G.C. 

ZDRAVÍM , PAVLUŠU , MOŽNÁ UŽ TO NENÍ AKTUELNÍ, ALE V LAS PALMAS SE DÁ BEZ POTÍŽÍ PARKOVATI V PŘÍSTAVU,NEBO V PARK. GAR. U PLÁŽE LAS CANTERAS,KDE JE ČÍNSKÁ REST.NEBO ZA KOSTELEM JSOU TAM JEDNOSMĚRKY ,ALE DÁ SE TAM NĚCO VŽDY NAJÍT.MÁM TO ZA SKORO 27 LET NA G.C.A PL.INGL.ZJIŠTĚNÝ.MRKNĚTE SE NA STR. JÁ A MOJE ŠP. P.PAULA MÁ ZAJÍMAVÝ BLOG.HASTA PROXIMO .CHICO CHECO.

SLÁVA EX GUIA G.C.
31.03.2009 00:14 78.102.11.***
PARKOVÁNÍ L.P. DE G.C. 

ZDRAVÍM , PAVLUŠU , MOŽNÁ UŽ TO NENÍ AKTUELNÍ, ALE V LAS PALMAS SE DÁ BEZ POTÍŽÍ PARKOVATI V PŘÍSTAVU,NEBO V PARK. GAR. U PLÁŽE LAS CANTERAS,KDE JE ČÍNSKÁ REST.NEBO ZA KOSTELEM JSOU TAM JEDNOSMĚRKY ,ALE DÁ SE TAM NĚCO VŽDY NAJÍT.MÁM TO ZA SKORO 27 LET NA G.C.A PL.INGL.ZJIŠTĚNÝ.MRKNĚTE SE NA STR. JÁ A MOJE ŠP. P.PAULA MÁ ZAJÍMAVÝ BLOG.HASTA PROXIMO .CHICO CHECO.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
ada
04.02.2008 19:02 172.141.3.***
las palmas 

je tam teplo v kvetnu
:-P

• Anonym (2)
Pavluša 27.05.2007 09:42
RE: Parkování 

Děkuji za tip. Zkusíme ty garáže najít.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
edith 26.05.2007 14:06
Parkování 

Parkování v Las Palmas na ulice je fakt problém, ale je tam spousta nadzemních garáží a jsou označeny na domech, kede zaparkuješ za pakatel a v pohodě. Je třeba je ale najít, taky jsme si jich prve nevšimli. 8-O

• Anonym (2)
Pavluša 13.05.2007 19:57
RE: parkování 

Díky za povzbuzující informaci. Ptala jsem se proto, že moji známí tam měli nějaké problémy s parkováním, nemohli nic najít.

natane26 13.05.2007 08:10
parkování 

no co jsem projížděla las palmas tak se dá jako tady vždy nějaký místo najít.ale nějak podrobněji nevím.

Pavluša 24.03.2007 22:10
Gran Canaria - Las Palmas 

Máte někdo, prosím, zkušenosti s parkováním auta v Las Palmas poblíž Starého města(Vegueta)?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu