A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

GRAN CANARIA - Apartmány BRONCEMAR

| HonzaS
HonzaS
Dá-li Bůh, měli bychom posledních čtrnáct dnů v srpnu strávit v těchto apartmánech. Nečekám žádný zázrak, šlo mi o poměr poloha/cena. Chci se proto jen zeptat, zda někdo nemáte bližší povědomí o apartmánech Broncemar? Něco jsem už načetl na netu - zejména cizojazyčné stránky, ale jde mi o Vaši osobní zkušenost. Předem díky za reakce
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
HonzaS 05.09.2012 14:57
Re: GRAN CANARIA - Apartmány BRONCEMAR 

Tak BRONCEMAR mám za sebou. Budu věcný. Barák, který snad pamatuje generála Franca, byl v té době jistě špička, ale od té doby uplynulo hodně let. Dojem zachraňuje na první pohled hezký, velký bazén s palmami a výřivkou, ale jen do zjištění, že bazén není extra čistý a výřivka taky nejede. Dispozice vyhovující, vybavení nedostačující a i přes denní zarputilý úklid, který spočívá ve výměně ručníků, dodání toaletního papíru (asi pro případ nenadálé události) a pohonění mopu po podlaze, plíseň pomalu začíná odlepovat hnusné kachle. Vybavení kuchyňky dostatečné, nábytek na vyhození. TV na mince je "buržoazní přežitek" - navíc nám nejela a Wi-fi za 16,-Eček, na čtyři dny je úlet. Vzhledem k tomu, že pamatuju rekreace ROH, pionýrské tábory i ZVS (základní vojenská služba) a byl jsem i na Balkáně - vše odpuštěno, byl jsem v horších podmínkách a v útlém věku jsem se koupal v šílenějších nádržích. Co však zkousnout nelze je provoz pizzerie a hospody s průchodem k bazénu, které jsou v přízemí zařízení a jedou do druhé hodiny ranní, resp. do konce zájmu hostů. Takový kravál není slučitelný s ubytovacím zařízením a spolu s absencí řádu u bazénu je na probdělé noci zaděláno. Zažil jsem několik opileckých koupání ve čtaři ráno, kdy se hosté hospody osmělili a naskákali do bazénu. Ráno jsem byl zničený jak Sarajevo, ale do bazénu jsem si po takovém zážitku nějak netroufl. Jediné plus BRONCEMARu je poloha, ale ta nedokázala vykompenzovat výše uvedené ani v kombinaci s cenou. Jak jsem zmínil, zažil jsem větší katastrofy a po třetím pobytu na GC i se zážitkem z BRONCEMARu zůstávají jen pozitivní vzpomínky. Mám-li učinit závěrečné shrnutí: Já GC klidně i po čtvrté, BRONCEMAR už nikdy a ostatním jej raději nedoporučuji!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.07.2012 20:47 85.155.144.***

Ahoj Honzo, na Fue vyplouvají lodě z Las Palmas, takže by jste si museli půjčit auto aby jste se tam dopravili (cca 70 km). Společnost Fred Olsen:http://www.fredolsen.es/es-es/ je rychlejší - jezdí do Puerta de Rosario, ale zase by jste si tam museli zapůjčit auto.Jízdné stojí pro 3 os. od 175 Eur bez auta. Spol. Naviera Armas:https://secure.navieraarmas.com/ je levnější, ale pluje tři hodiny do Jandíe na jihu - nejlevnější jízné je 113,34 Eur pro 3 os (8:15-11:00 zpět 16:30-19:30) Pozor, při zadávání tarifu nesmíš zvolit Residente (residenti mají slevu 50%) takže tarif Sin Bonificacion nebo Tarifa General. Podle mého názoru by Vás to vyšlo na velké peníze, protože by jste buď museli přepravit auto na sousední ostrov - nejlevněji s jízdenkami za 262, nebo si ho půjčit na Gc a také na FUE. Já bych spíš volila klasický výlet na Tenerife s cestovkou, který tady pořádáme pro klienty právě s tou rychlou lodí a ještě se vstupenkou do Loro Parku (to je nejkrásnější atrakce KO) a takový výlet se vším všudy Vás přijde na 238 Eur a ještě by jste byli na Tenerife celý den. Dají se zvolit dvě varianty, buď pouze Loro Park, nebo kombinace Národního parku s Teide (nejvyšší hora Šp)+Loro Park - za stejnou cenu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
HonzaS 07.07.2012 11:34

Díky moc za nabídku, konkrétně na GC jsme byli už dvakrát, takže víme do čeho jdeme. Líbí se nám Playa del Ingles, takže to byla taky jasná volba. Je to trochu autistické, ale někdo jezdí pravidelně do Chorvatska, no a my jezdíme na GC ;-) Určitě se rádi na Kanáry vypravíme i v budoucnu a budu rád za levnější alternativy. Nám šlo momentálně o cenu, protože s dvanáctiletou dcerou moc alternativ nemáme. Za uvedenou cenu pořídíme leda Bulharsko nebo Řecko a to jsme absolvovali bez valného dojmu. Momentálně mně napadá ještě jeden dotaz. Všiml jsem si diskuze na téma cestování mezi ostrovy. Našel jsem lodní linku z Las Palmas na Fuerte, cena pro tři vycházela něco kolem 140,-Eur. Máš s tím nějaké zkušenosti, resp. co bys doporučila?

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.07.2012 18:45 85.155.144.***

To je škoda Honzo, každopádně je to kousek od pláže a počasí je také moc pěkné. Pokud by jste cokoli potřebovali nebo měli nějaké dotazy na okolí a pod., můžete se na mě obrátit - mob. ti pošlu mailem: LV@kanaryservis.com ...a až příště poletíte, mohu Vám doporučit lepší a levnější možnosti...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
HonzaS 06.07.2012 13:43

Letíme klasicky s Canaria Travel, změnit to můžeme, ale asi už moc není za co. Máme to na First minute, abychom měli dítě zdarma, takže cena na čtrnáct dnů bez jídla byla příznivých 36000,-Kč (včetně započítané slevy 5% za opakované návštěvy). Každopádně díky za reakce.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.07.2012 20:07 85.155.144.***

Ahoj Honzo, já jsem měla spíš na mysli zařízení a instalace hotelu, určitě bych na dovolenou volila něco jiného (jsem bývalý průvodce, tak to beru z pohledu reklamací našich kientů) Můžete to ještě změnit? S kým letíte? kdy a za jakou cenu?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
HonzaS 04.07.2012 11:42

Díky za reakci, relativně možnost máme, ale nevím, zda-li reálnou, protože nevím co jiného bych z volné kapacity volil? No každopádně díky i za radu, můžeš to nějak blíže specifikovat? Ano, slyšel jsem o straém zařízení a hluku z ulice, ale mám pocit, že hlučné je celé letovisko Playa del Inglés.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
03.07.2012 19:48 85.155.144.***

Ahoj Honzo,
Broncemar znám a příliš k pobytu nedoporučuji. Máte možnost to změnit?

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
HonzaS 03.07.2012 13:08
GRAN CANARIA - Apartmány BRONCEMAR 

Dá-li Bůh, měli bychom posledních čtrnáct dnů v srpnu strávit v těchto apartmánech. Nečekám žádný zázrak, šlo mi o poměr poloha/cena. Chci se proto jen zeptat, zda někdo nemáte bližší povědomí o apartmánech Broncemar? Něco jsem už načetl na netu - zejména cizojazyčné stránky, ale jde mi o Vaši osobní zkušenost. Předem díky za reakce

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu