A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Gran Canaria 2017- parťáci na výlet ???

| Jura A
Jura A
Jedeme od 1.3 2017 na týden do Bahia Feliz poblíž Maspalomas. Máme objednány dva výlety autem s českým řidičem a průvodcem ( celodenní a polodenní ), jeden z nich je včetně 8 km treku v horách. Uvítáme dvojici parťáků na kterýkoli z výletů či na oba - rozdělení nákladů . Bude to lepší a levnější než případný placený výlet busem i bezstarostnější než cestování pronajatým autem.
Zájemci o podrobnosti - pište na můj mail uvedený v profilu...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Jura A 12.11.2016 16:53
Re: Gran Canaria 2017- parťáci na výlet ??? 

Admine, nemohl bys dát moje vlákno mezi normální diskusi? Nejde přece o inzerát, ale hledání parťáků. Inzeráty nikdo nečte.Díky.

Jura A 11.11.2016 18:04
Gran Canaria 2017- parťáci na výlet ??? 

Jedeme od 1.3 2017 na týden do Bahia Feliz poblíž Maspalomas. Máme objednány dva výlety autem s českým řidičem a průvodcem ( celodenní a polodenní ), jeden z nich je včetně 8 km treku v horách. Uvítáme dvojici parťáků na kterýkoli z výletů či na oba - rozdělení nákladů . Bude to lepší a levnější než případný placený výlet busem i bezstarostnější než cestování pronajatým autem.
Zájemci o podrobnosti - pište na můj mail uvedený v profilu...

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu