A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

DOVOLENÁ VE ŠPANĚLSKU I PRO VAŠE DÍTKA

| PAULA-espaňa
PAULA-espaňa
:-P SUPER DOVOLENÁ VE ŠPANĚLSKU-PRO RODINKU
Pronajmu pokoj v rodinném domku na jihu Španělska ( Mijas Costa-Malaga ).
Společná koupelna, možnost používání kuchyně, nebo stravování v rodině. K domu patří: velký společný bazén, tenisový kurt, hřiště na košíkovou, zahrada.
Prostředí vhodné pro děti - herna, pískoviště, možnost najmout "BABIČKU" na hlídání atd.
Cena 150€/ týden/dvoulůžkový pokoj, 200€/ týden/trilužkový pokoj+dětská postýlka. V domě se NEKOUŘÍ!.
MLUVÍME ČESKY!ANGLICKY A ŠPANĚLSKY
Jsme na Slunečním pobřeží, což znamená, že jsou kilomentrové pláže, z nichž většina jsou písečná.. Mezi nimi se najde i pár pěkných nudistických plází.
Je zde vyžití jak pro malé i velké. Velká sít vynikajících restaurací a diskoték, např: Marbella-světové luxusní diskotéky! Zdejší golfová hřiště jsou magnetem pro všechny příznivce tohoto sportu. Kdo má rád vodní sporty si taktež příjde na své - vodní lyžování, potápění, pronájem vodních motorek, rybaření, kite, surf atd.
Milovníci historie a památek jistě zavítají do Malagy a Granady. A zcela určitě nevynechají historické město Sevilla, které bylo prohlášeno za světovou historickou památku.
Zde se dají najít další možnosti, jak příjemně strávit dovolenou:

-Fuengirola - ZOO
-Výlety lodí s podmořským výhledem
-Aquapark
-Projíždky na koni
-Projíždky na kole
-Kurs potápění
-Estepona - SELWO - safari
-Benalmadena - SELWO marino
- Krokodýlský park
- Marbella - motokárový okruh
- Refugio de Juanar / rezervace /
-Antequera - Vlčí park
-Nerja - Jeskyně ATD..........

když zadáte stupnice na www.googlu.cz na mapách, tak se Vám zoobrazí přesné místo, kde je nabízený pokoj.Stupnice: 36.523430, -4.634769

KONTAKT TEL EMAIL,FOTKY-Z VENČÍ-POKOJŮ, POPIS CESTY Z PRAHY NA JIH ŠPANĚLSKA,VÝPOČET CESTY ATD. NAJDETE NA
:http://misspaja.sblog.cz/dovolena_ve_spanelsku/

JÁ OSOBNĚ SI MYSLÍM, ŽE JE TO DOBRÝ TYP- HLAVNĚ KDO NEUMÍ ŠPANĚLSKY, KRÁSNĚ SE DOMLUVÍ V RODINĚ ČESKY, PLUS V RODINĚ JE CUKRÁŘ, TAK ŽE DLE DOMLUVY MŮŽETE MÍT RÁNO K SNÍDANI NĚCO SLADKÉHO, OBZVLÁŠT KLADU DŮRAZ, ŽE,VAŠE DÍTKU SE TAM BUDE MÍT JAK V RÁJI.
S POZDRAVEM PAULA
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.05.2017 07:58 32.58.217.***
Re: DOVOLENÁ VE ŠPANĚLSKU I PRO VAŠE DÍTKA 

Dobrý den,
odkaz na váš blog mi nejde bohužel otevřít.
Mohl bych vás požádat o email kontakt.
s.kerhart@seznam.cz

Marki
12.03.2013 22:37 88.83.173.***
Španělsko- Costa Brava-Lloret de Mare 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptala jestli někdo nemáte zkušenosti s apartmánem CARIBE nebo PAPALŮS, popřípadě nějaký kontakt přímo na ten apartmán.
Děkuju moc za rady :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
PAULA-espaňa 01.02.2011 18:53
RE: admin 

V pořádku , tak to smažte - já jsem to stejnak na blogu už dala jinam, ale jinak to platí.Děkuji

• Anonym (2)
admin2 01.02.2011 12:40
admin 

Dobry den, radeji bych toto tema komplet uzamkla, aby meli vsichni stejne podminky. Prosim zalozte profil pro tento pronajem a na nem nabizejte sve sluzby.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
PAULA-espaňa 16.01.2011 17:42
RE: dovolena 2011 

Ahojíček, to já nepronájímám, ale Anička - takže kontakt najdeš na http://misspaja.sblog.cz/dovolena_top_ve_spanelsku/ je tam email či telefon, takže veškeré otázky na ní !Jinak vím, že snad oni i jezdí pro lidi na letiště, ale ted bych nechtěla už kecat. Zatím ! Jinak ps: bude se vám tam líbit, syn jejich je kuchař a Anička je super babička !! A hlavně vhodné pro děti...

• Anonym (2)
han22ka 15.01.2011 12:56
dovolena 2011 

AHOJ PAULO,MAM ZÁJEM O UBYTOVÁNI PRO 4DOSPĚLE V SEZONU A TAKY MIMO SEZONU KOLIK BY TO STALO NA DEN.A TAKY PROSÍM TAM KDE BYDLÍŠ TO JE MIJAS A LETIŠTĚ JE MALAGA JAKÁ JE VZDÁLENOST OD LETIŠTĚ?DĚKUJI HANKA.

• Anonym (2)
PAULA-espaňa 09.10.2009 17:57
RE: RE: Super dovolená 

Andrejko, pokud máš o to zájem, je tam v blogu kontakt a stačí tam zavolat či napsat Paula

• Anonym (1)
AndreaVins
06.10.2009 10:01 85.132.188.***
RE: Super dovolená 

Hezký den,
můžete mi, prosím, poslat nějaké kontakty, popř. cenu a nějaké fotečky na mail: :-)
děkuji moc
Andrea

• Anonym (3)
PAULA-espaňa 02.08.2009 19:17
RE: Super dovolená 

Ahojky,tak to slyším, je možné o tom napsat ještě nějaký článek , dala bych to ke článku na blog, co tam mám taky tu dovolenou- kategorie Top dovolená- S pozdravem Paula a jsme ráda že jste si to u Aničky užili!! http://misspaja.sblog.cz

• Anonym (1)
admin2 29.07.2009 23:19
admin 

Zdravim, tento web neni inzertni, presouvam tema do sekce off topic. Hezky den

Zpět na všechny diskuze