A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

COSTA DE ALMERIA

| jali
jali
Firotour nabízí novou oblast Španělska Costa de Almeria.Byl tam už někdo?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pe.ka 04.04.2014 10:01
Re: COSTA DE ALMERIA 

Dobrý den. Navštívil někdo v této oblast destinaci Aquadulce?

pe.ka 31.03.2014 10:36
Re: je tu hezky 

Dobrý den. Najde se někdo, kdo by dokázal srovnat "chování" počasí a moře v září v této oblasti se stejným obdobím ale v portugalském Algarve?

Isabella
24.08.2013 16:01 84.232.101.***
Re: je tu hezky 

Ahoj, Almería je nádherná oblast, není opravdu přeplněná turisty a je tam levněji. Bydlím kousek na sever na Costa Blanca a uvažuji že za pár let si něco koupím právě v Almerii. Již několika klientům jsem tam pomohla koupit dům či apartmán.Budeš-li chtít, podívej se na :

http://www.nemovitostivespanelsku.webnode.cz/

https://www.facebook.com/Life.in.SpainIn?fref=ts

nebo rovnou napiš na : isabeladecastello@seznam.cz

Můžu pomoci s nemovitostma, právníky atd.
Isabella

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
romanes 15.04.2011 21:06
PRO JACA I PAULI 

ahojky holky, po nejaky dobe jsem zase tady. kacenku uz nemam, protoze nejakou nahodou mne i sousedovi behem jedny noci psi umreli, proste kryply jsou vsude. jinak jsem zas zmenil bydleni, ted jsem vzal na stalo 3plus1 na plazi, z terasy cumim do vody jak milionar, jenom bez tech milionu. zkousel jsem i loterii, ale cirou nahodou nic. jak je na severu? co crisis? to je asi jedina jistota, kterou nam nikdo neveme. tady na jihu je vse pri starym, zadna zmena. za par dni si vychutname semanicku santicku a pak dal boj o centy. jinak preji hezky den.........

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
jaca 13.04.2011 00:36
pro Romanes!!!! 

ahojik, jsem rada, ze te tu opet po dlouhe dobe vidim!!!!!!!! jak pises - najem je jen vec narocnosti a ekonomickych podminek.... praci tu nesezene
nikdo.... v nasi oblasti nic neni, ani pro vlastniho bratra... jeden je rad, ze ji ma a ze na konci mesice bere....
kdo to nechce pochopit, tak at se spali, napsali jsme toho tady dost...
Almerie a cely jih je moc krasny, jen to chce se umet divat!
vsem hodne stesti..... ale hlavne Tobe! doufam, ze mas jeste Kacenku!!!!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
romanes 12.04.2011 20:53
pro eiline 

jestli tady chces bydlet, najmy jsou tu napr. 3plus1 od 350 plus minus. sehnat tady hezky bydleni za rozumnou cenu je pro mne malickost, ale jen po mne nechtejte shanet praci, ja diky bohu a znamym praci mam stabilni, ale hledat ted praci je bezvysledny. ale nechci strasit. romanespana zamotanec seznam cz

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
romanes 12.04.2011 20:45
RE: RE: Almería,un mar de plastico 

tady jsou invernardera a na costa brava cigansky ctvrte, to si nevyberes, ale nejsou tady preplneny plaze a premrsteny ceny. po par letech tady jsem spokojenej

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Corazon
22.03.2011 17:42 212.5.212.***
RE: Almería,un mar de plastico 

Nemyslím si, že turistov by to malo odradiť. Ilegálni robotníci a poľnohospodárske oblasti sú všade v Európe. Podľa mňa idú ľudia k moru a nepátrajú po nejakých dedinách kde sú fóliovníky. Boli ste napr. vo Švajčiarsku?! Aj tam je krásne, je tam čo vidieť, veľa turistov a pri tom netušia, že pár km ďalej v nejakej dedine sú práve tie "fóliovníky" a kopec prisťahovalcov.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Brujo 24.01.2011 14:33
Almería,un mar de plastico 

Vždycky,když vidím rajčata v supermarketu tak si vzpomenu na Almerii.Fóliovníky kam oko dohlédne a otrocká práce ilegálů.To je Almérie.Krom toho Almerie není nejteplejší region v Evropě,Kréta či Kypr jsou teplejší.

Na dovolenou jsou určitě hezčí kraje.

• Anonym (5)
Eiline
11.01.2011 20:02 94.113.44.***
RE: je tu hezky 

Ahoj chceme se přestěhovat do Španělska a nějak se nemůžeme rozhodnout,původně jsme chtěli Costa Brava,ale tam jsou nemovitosti dost drahé a tak jsme uvažovali o Costa Almeria,můžeš mi prosím napsat něco o této oblasti, budu ti moc vděčná za jakoukoliv informaci.

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu