A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

ČEŠI ŽIJÍCÍ VE ŠPANĚLSKU-SPOJME SE

| PAULA-espaňa
PAULA-espaňa
Ahojky podle oficiálních zdrojů ve španělsku žije čechů 200..na trvalo, mě by zajímalo jen kde jsou?Co založit nějaký spolek?Já vím o jednom v Madridu, ale více méně jsou to důchodci, chtělo by to oživit mládím...co vy na to?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.08.2019 21:14 88.102.179.***
Gran Canaria - práce a bydlení 

Ahoj, chci na podzim odletět na Gran Canaria (španělský ostrov) a ubytovat se spolu s někým trochu dlouhodobě, určitě minimálně měsíc. Jsem digitální nomád, pracuji internetem. Hledám někoho k sobě nebo komu mohu pomoci s hledáním práce tam, znám to tam, mluvím španělsky. Ale chci se dělit o náklady bydlení s někým. Přátelské spolubydlení. Napiš mi, potkáme se a popovídáme o vzájemných představách. Určitě ted na podzim odlet.
Zatím jsem rezervovala dvoupokojový byt na celý první měsíc (cena na osobu 7 tis.) je včetně koupelny na pokoji a kuchyn sdílená. ale hledám co by se mi líbilo a bude volné dál. Znám ostrov dobře, tak vybírám nejen dle ceny ale i kde chci bydlet poměr cena / kvalita/ lokace a moře. NE např. kilometry od moře a nebo v horách.
Ozvi se někdo :-D
cristinacesko@gmail.com

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.07.2019 00:42 178.239.246.***
Re: ČEŠI ŽIJÍCÍ VE ŠPANĚLSKU-SPOJME SE 

To je hodne siroka vyzva...Spanelsko ma asi 8.5 krat vetsi rozlohu nez Ceska republika...na 200 lidi, to je hodne ridky pocet....(asi 1 clovek na 5000km2).
Ja myslim, ze to si bude muset kazda lokalita zaridit mistne...Na vseobecne informace o Cechu a Slovaku ve Spanelsku je lepsi se prozatim obrati na tyto stranky a nebo Spaneslko.es

Neregistrovaný uživatel
11.07.2019 17:47 46.37.82.***

Ahojky vsem konecne diskuze co hledam....Jmenuju se Sarka a bydlim v Malaze, Andaluzie temer 10 let...udajne tu zije dost cechu Ale ja nemela stesti a tech par co Jsem poznala byli povrchni lidi a na penize a kdyz videly ze nejsem lukrativni tak se po nich slehla zem a je to Skoda protoze bych rada nasla nejakou ceskou nebo poloceskou rodiny...Nejake normalni,mile a pracovite lidicky s kym si moct zajit na kaficko a tak....Take Jsem otevrena dovolenkarum....parkrat Jsem nahodnym cechackum poradila kam jit na vylet...jak se dostat do centra a takovy normalni veci...doufam ze tady v okoli jsou nejaci mili cechacci a ze je budeme moci poznat a MIT opravdove pratele...mam 2 deti...holcicku temer 8 let a chlapecka 16 mesicu...pokud chcete muzete mi napsat na mail saruska.loff@gmail.com. Dekuji

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
02.04.2019 16:13 80.188.83.***
Re: Hledám 

K čemu ti to bylo když jsem ho našel ze

Neregistrovaný uživatel
14.03.2019 23:46 83.61.25.***
Je nekdo v okoli Benidorm na obcasne kafe? 

Rada bych Poznala Cechy na obcasne šťany a vychazky

Neregistrovaný uživatel
27.01.2019 22:05 93.153.61.***

Dobrý den,

Jsme CK zabývající se zprostředkováním česky mluvících průvodců po světě http://ceskypruvodce.com . Rádi bychom navázali nové kontakty ve Španělsku, především Madrid a ostrovy. Pokud máte zájem nebo o někom víte, kontaktujte nás na mailu petr@cezproka-team.cz

Díky moc

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
15.11.2018 14:35 90.181.125.***
Re: ještě 

Dobrý den,nebo Ahoj Tomáši.
Chceme s přítelem odejít do Španělska pracovat,ale máme 10 levého syna,nevíte nějaké info. O možné české skole? Bydlet budeme v Lloret de Mar.Kdyby jste měl nějakou radu k životu ve Španělsku budu rada ,když mi napíšete. Můj e-mail. goldsun@seznam.cz
dekuji Hanka

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
27.10.2018 10:32 213.170.224.***

Ahoj žiju ve Španělsku v Murcia a hledám práci.Tady je můj email:maja.maxim@seznam.cz Děkuji

Neregistrovaný uživatel
21.10.2018 10:04 185.93.63.***

Zdravim,chci se odstehovat taky do Spanelska za praci,je tady rasismus,i natu praci.Kdyby jste vedela o nejake praci dejte mi prosim hned vedet.Imim trosku Spanelsky ,rychle se ucim.Dekuji Balaž Michal.

Neregistrovaný uživatel
05.10.2018 19:48 109.81.213.***

Ahoj, přemýšlím o přestěhování se do Španělska. Mohla by jsi mi prosím ohledně toho napsat? Byla bych ti moc vděčná. Email: nikolahavelkova@seznam.cz nebo Fb: Nikki Havelková

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu