A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

ČEŠI ŽIJÍCÍ VE ŠPANĚLSKU-SPOJME SE

| PAULA-espaňa
PAULA-espaňa
Ahojky podle oficiálních zdrojů ve španělsku žije čechů 200..na trvalo, mě by zajímalo jen kde jsou?Co založit nějaký spolek?Já vím o jednom v Madridu, ale více méně jsou to důchodci, chtělo by to oživit mládím...co vy na to?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.09.2020 08:14 212.96.160.***
Pozdra 

Ahojky Bozenko. Kam Vam muzu napsat?

Neregistrovaný uživatel
04.09.2020 23:04 185.251.205.***
Re: volby 

Ahoj jsem tady veSpanelsku uz 25 let vdana, Ziju v Sagaru GIRONA neznam tady zadnyho Cecha,Zapominam skoro cesky, Jo a knedliky me jdou taky dobre celkove vsechny ceske jidla recepty vyhledavam Jou Tube a vychazi me to dobre manzel uz si zvykl na ceskou kuchyni,Je taky dobrej kuchar a kdyz chce neco spanelskyho tak si to uvari sam, Posilam pusu BOZENA,

Neregistrovaný uživatel
03.09.2020 21:31 89.177.190.***
Nový začátek 

Krásný večer, už nějakou dobu mluvíme o stěhování do ciziny například do roka, ale nyní v situaci, která je po celém světě si říkám zda jsou dveře otevřené pro přistěhovalce.. Nejvíce se nám zamlouvalo Španělsko. Obávám se však zda bude možné sehnat práci i když to teď nedokáže nikdo říct. Už dlouho cítím, že nechci v ČR žít. Necítím se tu dobře a přeji si začít s rodinou někde jinde. Můžete mi napsat kde jste spokojeni s kvalitou života, zaměstnáním, zdravotní péčí. Uvědomuji si, že to asi není správný dotaz do této skupiny, ale moc mě to zajímá právě od lidí, kteří jsou jinde a mají tak zkušenosti. Moc vám děkuji ☺️ můžete napsat i na email futasova@seznam.cz budu moc ráda. Muž je například dobrý na řemeslo. Malíř, lakýrník, údržbář. Má praxi přibližně 17 let.

Neregistrovaný uživatel
16.08.2020 08:56 62.141.25.***
Re: ČEŠI ŽIJÍCÍ VE ŠPANĚLSKU-SPOJME SE 

Ahojky
Od května 2021 budu v Malaze ...začnu správou nemovitostí pro krajany...
a pak chci udělat malou hospůdek...řízky,gulášovka,štrůdl....pivo asi Plzeň...
Splátkový na rožni...ale i utopence,Topinky,tataraček...kdo se přidá...???
Dufekservis@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
26.07.2020 11:17 62.141.25.***

Ahojky Češi a Slováci ve Španělsku...
Mám nápad jak začít žít v okolí Malagy...spojit síly a pod hlavičkou naší firmy tam uklízet ,opravovat a udržovat nemovitosti(domy,byty...lodě...)Čechů a Slováků..třeba i Němců majicích zde nemovitosti...
Začínám na jaře příští rok,kdy dorazím se spacího autem a přívěsek plným nářadí,chemie,strojů(sekačky,wapka,pila....)
Začnu kolem Malagy +-100km na netu budou stránky...Dufekservis@seznam.cz
30let zkušeností KB,ČSSP,Alianz,hotely;pražský hrad,národní muzeem,divadla,
domy,byty...vily Hanspaulky,Ořechovka,Jevany,divadla...
Od úklidu po speciální ...vosky,koberce,parketu,krystalizace mramoru...až po 4roky servis úklidové techniky(mycí automaty)Tennant,Clark,Fimap,Taski,
...takže kdo se chce přidat:zahadníčci,malíři,Zedníček,bazénaři,trávnikáři,
Sládci,lihovarnici,ale i kuchaři...pro budoucnost...česká restaurace-club v Malaze...ozvěte se na Dufekservis@seznam.cz

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
01.07.2020 09:03 212.11.114.***
ŠPANĚLSKO 

ahoj jsem markéta s prřítelem by jsme se chtěli odstěhovat do španelska okolí malaga rádi by jsme někoho poznali děkuji všem kdo napiše :-) :-)

• 100760
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
06.03.2020 07:23 212.96.160.***

Ahojky Paulo. Kam se podely ty web. stranky ktere tady byly tak tri roky zpatky. Diky Hana

Neregistrovaný uživatel
09.12.2019 02:22 86.49.254.***
Re: Jak se mohu usidlit ve Španělsku 

Zdravíme ????, jak mohu začít žit ve Španělsku? Děkuji za radu katyc@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
01.12.2019 05:18 217.61.242.***

Ahoj, jsem pro!
Žijeme tady už skoro 5 let. Občas se setkáváme s Čechy a Slováky z našeho okolí - Torrevieja. Pokud má někdo zájem o informace ze života ve Španělsku, mrkněte na můj web : www.ekomaostrava.cz. :-)
Jarmila

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.11.2019 15:58 193.86.30.***
Islas Canarias 

Saludos muchach@s! Dnes jsem narazil na tento web, tak toho hned využiju -
Před 2 lety jsem s necelými 15.000 czk a s 6 kg batohem vyrazil na Lanzarote, ubytoval se na hostelu, pak sehnal byt a občas i práci, vydržel jsem tam 4 měsíce.
Teď mě láká zase na chvíli vycestovat, ale ideálně na Gran Canarii nebo i Tenerife, kde je to přeci jenom živější a gay more friendly:) Budu rád pokud se najde někdo v klidu, který se toho nebojí a chtěl by vyrazit ve dvou, sehnat job, byt a ideálně tam začít něco podnikat. Mám zkušenosti z hotelů i jako provozní, takže vzít velký byt nebo dům, dělat B´n´B pronájmy nebopřes Air BNB nebo tak něco. Nemám tady profil, tak se můžete ozvat na (CZ) 607691536. Dave

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu