A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Andalusie, Costa del Sol a okolí

| lucikacka
lucikacka
Ahojky cestovatelé, v červnu se chystáme s rodinkou do Fuengiroly, zajímalo by mě co v žádném případě nesmíme minout? Určitě nevynecháme Gibraltar a Rondu. Co ještě stojí za to navštívit? :-) Máme dvě malé děti, tak toho moc nezvládneme, ale celých 14 dní proležet u moře taky nechceme. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tomášš 31.05.2014 12:13
Re: Andalusie, Costa del Sol a okolí 

Pokud se chystáte do Andalusie, tak můžete mrknout do cestopisného průvodce s fotkama, kterého jsem zpracoval ;-) http://fly4free.cz/pruvodce-spanelsko-andalusie/ Určitě doporučuji navštívit Rondu, Granadu s Alhambrou a Malagu. Z přírody se mi líbilo na pobřeží Atlantiku a hory Sierra Nevada - Alpujjara + přírodní park El Torcal u Antequery 8-)

• Tomášš (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.06.2012 15:17 78.45.200.***

Ahoj,

už jste jistě tam a užíváte dovolenou, to my zítra jdeme hezky do práce...Nevím, jestli tam máte přístup na net, když tak napiš, pokud by ti něco připadalo důležité- ohledně cesty, parkingu v Krakově nebo třeba teploty moře:-) Já už tak trochu balím a moc se těšíme!

• Anonym (3)
lucikacka 15.06.2012 21:13

Letenky jsem zajišťovala přes letenky.com, tak oni mi to obvolali, já bych se s irama po telefonu asi nedomluvila :-)) Chech-in u příletu nám šel už v pohodě, takže super, (((clap))) zítra letíme :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.06.2012 20:48 78.45.200.***

Ahoj, jak jste ten problém řešili? Museli jste volat do Irska? Údajně ten systém nepustí zpáteční check-in, pokud je ta cesta delší, než 14 dní...uvidíme, tak hl. ať vám to vyjde!

lucikacka 14.06.2012 12:48

Tak se nám to blíží , už za dva dny :-) Jinak pokud letíte s Ryanairem udělat si Check-in v dostatečném předstihu a nenechávat to n aposlední chvíli, měli jsme tam problém a trvalo dva dny než se to vyřešilo. Ještě zítra musím udělat přílet a už se teď děsím, že nám to zase nepůjde. Jinak se mějte krásně a možná se někde potkáme ;-)

Neregistrovaný uživatel
09.06.2012 20:00 78.45.200.***

Moc díky, volali jsme tam (na letiště Krakov) a bylo nám řečeno, že to zarezervovat nejde, takže je dobré mít něco v zásobě a objednáme to taky. Už to máte za pár- tak šťastný let a snad se i moře trochu víc ohřeje, zatím je to bída ;-)

• Anonym (65)
lucikacka 05.06.2012 21:42

Našla jsem nějaký odkaz na parkování u letiště, akorát mám trošku obavu jestli to není zbytečně daleko, ještě se domluvím s manželem a když tak to tam zarezervujem pro jistotu.
http://www.parkingilotniskowe.pl/parking-krakow-balice

Neregistrovaný uživatel
31.05.2012 18:34 78.45.200.***

Udělali jsme to stejně, zaplatili jsme jen jedno zavazadlo, aby bylo kam dát opalovací krémy, kosmetiku, léky a věci na pláž. Věřím, že se zbalíme v pohodě, v létě toho člověk moc nepotřebuje a myslím, že ve všech zajištěných ubytováních máme i pračku, kdyby bylo nejhůř. Na stránkách krakovského letiště byla výzva, že ti kteří odlétají do Španělska (a dalších zemí) v sobotu, mají být na letišti skutečně alesp. ty 2 h. předem (zřejmě to tam nestíhají, doufám, že ne kvůli podrobným kontrolám :-D). My se krmíme beta karotenem a laktobacily \o/

• Anonym (1)
lucikacka 31.05.2012 12:42

Taky chceme nechat auto na letišti, tak uvidíme, strejda mi říkal, že v pohodě, není to prý drahé a je tam na výběr ze tří parkovišť. Tak uvidíme ... Zatím mám trošku stres, abych se nabalila do těch příručních kufrů, jeden velký jsme si připlatili. My máme dva malé kluky, 3,5 roku a 1,5 roku. Já jen doufám, že budeme do té doby všichni zdraví, už je pro jistou krmím vitamínama :-)

• Anonym (25)
Mandarinka
31.05.2012 11:57 78.45.200.***

Ahoj,

letíme taky z Krakova, ale až 23.6., bohužel- kvůli dětem, poslední týden je v pohodě, ale dřív by jim mohli dělat problémy. To se teda máte- vlastně za dva týdny vyrážíte:-) Předpokládám, že s Ryanair. Necháváte auto na letišti? My to tak chceme udělat a snad to bude v pohodě, bohužel rezervace předem není možná...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu