A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Záloha na půjčení auta - Mallorca??

11.06.2009 09:48:13 | kikoušek
Ahoj, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Pročítala jsem starší diskuze jak je to s půjčením auta na mallorce a jaké jsou podmínky. Všechno v pohodě až do včerejška, kdy v novinách psali že je potřeba před půjčením auta zaplatit zálohu ve výši 500 Euro. Nevím co je na tom pravdy, je to docela dost peněz a my odlétáme už za dva dny! Prosím o nějakou informaci kdo si tam auto pujčoval a jak to teda vlastně je. moc díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.08.2016 13:56 46.167.239.***
Re:  

tak to by mě taky zajímalo............do jakého hotelu se chystáte?

Neregistrovaný uživatel
18.02.2016 16:33 79.110.36.***
Neregistrovaný uživatel
16.02.2016 13:12 178.72.252.***

Zdravím :) chystáme se v termínu 20.-27.8. na Mallorcu do letoviska S´illot. Dívali jsme se na možnosti půjčení auta na internetu, nejlevnější cena okolo 90E na den. Dá se auto půjčit levněji až na místě? V diskuzích jsme se dočetli, že půjčení stojí okolo 30E na den, ale kde půjčit auto za takovou cenu? O radu moc prosí dva nezkušení cestovatelé :)

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Dusana
19.06.2014 16:45 78.98.80.***
Re: Půjčení auta na Mallorce  

Dik moc za info....uz sa nam to krati....

mispi 18.06.2014 13:24

odviezli nás všetkých, vrátane batožiny, minibusom,

dusana
15.06.2014 11:36 78.98.80.***

Po precitani diskusie na Tripadvisor som ten Goldcar zrusila....normalne som sa zlakla aj ked sme od nich mali auto uz 3x, ale je to uz dost davno, naposledy pred styrmi rokmi. Vtedy bolo vsetko v poriadku, ale vtedy este nevyzadovali depozit...
Objednala som radsej Hiper rent a car...nich sme mali tiez uz 2x...a vzdy bez problemov...cena nakoniec nebola o vela vyssia ako cez Goldcar...akurat by ma zaujimalo, ako je to s tym shutlebusom, ci nas zoberie celu rodinu, ci len vodica? Manzel-vodic totiz nie je na tom najlepsie v cudzich jazykoch, ja mu vzdy tlmocim a deti same nemozeme nechat na letisku...tak dufam, ze nas zoberu vsetkych...Mispi, nevies ako to chodi? My ked sme mali od nich auto, brali sme ho nie priamo z letiska...

• Anonym (1)
mispi 12.06.2014 14:01

Prečítajte si diskusiu na Goldcar - hlavne tie najnovšie z tohto roku, možno vám to pomôže...

http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g1-i12290-k5496473-Gold_car_rental-Bargain_Travel.html

-dana- 12.06.2014 13:14

Ta palivova politika funguje tak, ze pri full-empty zaplatis na 45 litrovu nadrz okolo 90€ akoze "benzin + poplatok", ktorej hodnota je o par desiatok € menej. Na niektorych web strankach je vidno ceny za plnu nadrz, na niektorych nie. Treba zohladnit aj to, ze nadrz uplne prazdnu neodovzdas a ze - v idealnom pripade - tam ostane par litrov. Cely podvod podla mna vyjde tak na 30-50 €, podla typu auta (a teda objemu nadrze). Ak si niekto necha nanutit dodatocne poistenie na pneumatiky, predne sklo, podvozok a podobne, treba pocitat s dalsimi aspon 100€ na 2 tyzdne (co uz je takmer samotny prenajom auta). Mam skusenosti z aprila 2014 s Drivala, nie su priamo na letisku, shuttle fungoval perfektne a v pozicovni boli mili, prenajom na 2 tyzdne + podvod nas vysiel menej ako 10€ za auto/den bez specialneho dopoistenia. Maju vraj aj moznost full-full, ja som ale bookovala na holidayautos.de, kde ponukali nulovu spoluucast pri poistnej udalosti (okrem tych vynimiek z poistenia).

Asi si to treba prepocitat a pri rovnakej cene volit radsej ferovu politiku full-full :-)

mispi 12.06.2014 07:59

Tak na ten Goldcar by som bol zvedavý ako to dopadne. Ceny na internete majú fakt super /akcia 3 dni za cenu 1- plné pripoistenie to síce zdvihne, ale i tak sú lacní/ Referencie na tripadvisore nie sú bohvieaké - hlavne palivová politika... napíšte po návrate skúsenosti. Teraz idem koncom augusta, tak by som to potom možno využil /zatial mám booknutý Hiper/

Neregistrovaný uživatel
11.06.2014 09:43 78.98.80.***

My sme mali auto aj cez Hiper rent a car, ale nemali sme full-full system a ta zablokovana ciastka bola nie na palivo, ale poplatok,keby sa stal defekt, stratili sa kluce alebo rozbili zrkadla (tak ako u vsetkych pozicovni) a tiez nam ho hned odblokovali, ako sme auto v poriadku vratili...Inak Hiper rent a car tiez doporucujem.
A tento rok berieme cez Gold car ( objednavane nie cez nich, ale cez sprostredkovatela carjet.com) hlavne pre to, ze auto berieme hned na letisku a gold car tam ma office. O vsetkych poplatkoch viem, treba len riadne citat podmienky, platime navyse len benzin aj to viem, kolko budem platit, maju na stranke tabulku, ktoru aktualizuku podla dennych cien benzinu. A zalohu platit nebudeme, objednali sme doplnkove poistenie za 24,5 € na 12 dni.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu