A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Vlak z letiště v Barceloně do Santa Sussana

15.04.2019 10:38:08 | v.kubelinka
v.kubelinka
Dobrý den,
V půlce července letím večerním letem ( přílet o půlnoci) do Barcelony. Musíme nějak přečkat do rána na letišti.... Máme zarezervovaný hotel ve městě Santa Sussana ( costa brava ). Dočetla jsem se, že nejlepší způsob jak se dostat do S.S. je vlak. Taky jsem se dočetla, že je nutný přestup v Barceloně- Sants. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím někdo máte zkušenost. Není složité se vyznat na nádraží? Dívala jsem se, že na přestup je cca 12 min. dá se to stihnout? Nevíte někdo, jak je daleko nástupiště na vlak do Santa Sussana od nástupiště z letiště?

Moc děkuji za všechny rady
Veronika
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
v.kubelinka 15.04.2019 10:38
Vlak z letiště v Barceloně do Santa Sussana  

Dobrý den,
V půlce července letím večerním letem ( přílet o půlnoci) do Barcelony. Musíme nějak přečkat do rána na letišti.... Máme zarezervovaný hotel ve městě Santa Sussana ( costa brava ). Dočetla jsem se, že nejlepší způsob jak se dostat do S.S. je vlak. Taky jsem se dočetla, že je nutný přestup v Barceloně- Sants. Chtěla bych se zeptat, jestli s tím někdo máte zkušenost. Není složité se vyznat na nádraží? Dívala jsem se, že na přestup je cca 12 min. dá se to stihnout? Nevíte někdo, jak je daleko nástupiště na vlak do Santa Sussana od nástupiště z letiště?

Moc děkuji za všechny rady
Veronika

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu