A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Půjčení auta na Tenerife

06.02.2012 13:11:58 | froz3r
froz3r
Chci si půjčit auto na letišti Los Rodeos - můžete poradit nějakou dobrou autopůjčovnu? Já už jsem z toho nešťastnej... jde mi hlavně o to, abych dopředu věděl kolik mě celá ta sranda bude stát a aby nevyžadovali na deposit kreditní, ale debitní kartu.

Díky za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.10.2018 10:32 93.93.33.***
Pujceni auta  

Já zaručeně doporučuji půjčovnu CICAR. Vše jsme si zařídili z domova a bez problémů. Zamluveno 4 měsíce předem za celkovou cenu 9 dní/186EUR. Žádné poplatky navíc. Ne, jako jiné půjčovny :-X. Navíc jsme dostali auto vyšší třídy, než jsme si objednali. Takže za mě jedině CICAR ;-)

Neregistrovaný uživatel
05.09.2018 13:42 88.102.6.***
Re: Půjčení auta na Tenerife - GOLDCAR  

také stejná zkušenost, odebrali z karty 248,- EUR za 7 dnů, vyšší platba, než za pronájem na týden. navís přes Ryanair, takže nedoporučuji jak GOLDCAR tak půjčovat auto přes Ryanair.

Neregistrovaný uživatel
16.04.2017 15:43 94.112.230.***
Neregistrovaný uživatel
05.03.2017 22:21 89.233.145.***
Re: Pujceni auta  

Tohle není pravda, půjčují tam zejména nejnovější typy vozů. Při předávání jsem nezažil, aby to šel někdo kontrolovat.

Neregistrovaný uživatel
15.12.2016 02:07 37.48.4.***
Re: Půjčení auta na Tenerife  

Pozor na Goldcar, okradaj, 210 eur za uklid a cmouhu co si namalovali tuzkou sami!!!!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.11.2016 09:53 37.48.6.***
Re: Pujceni auta  

Dobry den,ja jezdim na Canarii uz osm let a vzdy si pujcujeme auto nebo motorku. Nevym kdo jake ma skusenosti,ale pri vstupu do pujcovny vzdy maji vyvesen cenik sluzeb,cim dele tim mene. Cena vozu je vzdy konecna,u motorek nekdy pozaduji zalohu( vratnou). Jinak auto je v cene pojistene,ma plnou nadrz. Auta jsem mel ruzna vzdy jsou dost vydrancovana,myslim tlumice,volant,rizeni. Co se tyka odreni tak to na Canarii asi nikdo neresi,auto neodrene tam nenajdete. Jinak se pouze informujte na pojisteni to je zasadni. Preju vsem mnoho stastnych kilometru,letos odlitame na Tenerife 26.12.2016 navrat v lednu koncem. Jedeme do hor,auto vyzvedame rovnou na letisti. Robert 8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.08.2016 19:15 37.48.6.***

Nemá někdo zkušenost s půjčením auta na La Palmě? Je potřeba kreditní karta nebo stačí debetní? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
05.08.2016 10:57 195.113.219.***

S Goldcar také nemám příliš dobrou zkušenost. Když si odmyslím předražený benzín, který mi vnutili při převzetí, že jiné uto než s plnou nádrží nemají, tak skutečně nejhorší je, že mi naúčtovali dodatečně 250 EUR. Údajně za poškození. Při systému vracení auta formou "zaparkuj, vhoď klíčky do schránky a utíkej na letadlo" má člověk omezené prostředky dokazovat z ČR, že auto nebylo poškozené. Na druhou stranu musím uvést, že auto bylo prakticky nové, cena i spředraženým benzínem relativně nízká a zmíněný poplatek mi po mé urgenci po dvou měsících vrátili zpátky. Takže s Goldcarem oravdu opatrně. (zkušenosti z Malorky, červen 2016)

Neregistrovaný uživatel
20.06.2016 15:00 31.31.235.***

Dobrý den, v žádném případě si nikdo nepůjčujte auto od GOLDCARU. Okradou Vás na dalších poplatcích o několik tisíc.

Neregistrovaný uživatel
05.06.2016 07:57 93.89.144.***

Ahoj, chtěl bych si půjčit auto na La Palmě, nemá někdo zkušenost? Ještě se optám, je potřeba kreditní karta, nebo může být i debetní?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu