A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Nejteplejší místo ke koupání v moři na Kanárských ostrovech začátkem ledna

10.09.2018 20:21:54 | Cestovatel
Cestovatel
Dobrý den, s předstihem si vybírám zimní dovolenou. Dvakrát za sebou jsem byl začátkem ledna na Fuerteventuře, vše bylo bezva, ale teploty moře tak trochu na hraně. Poprvé tipuji teplotu moře tak 19 stupňů, sice jsem v moři často plaval, ale při vstupu do vody jsem se musel trochu přemáhat. Druhý rok začátkem ledna už to bylo lepší, vzal jsem si teploměr do vody a naměřená teplota byla 20.5 stupně. To už bylo celkem v pohodě. Četl jsem, že Fuerteventura ve srovnání s ostatními ostrovy Kanárského soustroví není úplně nejteplejší. Co byste mi z hlediska teploty moře mohli doporučit? Četl jsem, že vůbec nejteplejší by mně měla být La Playa de Mogan na Kanárských ostrovech a pak Playa de La Americas na Tenerife. Teploty moře začátkem ledna by tam mohly dosahovat 21 a možná až 22 stupňů. Je to pravda? Kanárské ostrovy jsou v zimě úžasné, jen to trochu studenější moře trochu kazí dojem, ale kvůli tomu třeba do Egypta nechci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.10.2018 13:27 188.120.207.***

Ahoj, potvrzuji vodu na Playa de Mogan. Za nas v breznu voda cca 23°C, jinde byla studenejsi

Cestovatel 11.09.2018 22:11
Re: Nejteplejší místo ke koupání v moři na Kanárských ostrovech začátkem ledna  

Díky za radu. Zátoka Taurito by měla být skutečně teplejší oproti jiným plážím. Jinak na Fuerteventuře by mělo být moře nejstudenější právě v březnu a dubnu, snad jen 18 stupňů.

Neregistrovaný uživatel
11.09.2018 04:15 193.165.236.***
Re: Nejteplejší místo ke koupání v moři na Kanárských ostrovech začátkem ledna  

Byli jsme na Gran Canarii, Fuerteventuře a Lanzarote, vždy během jarních prázdnin. Vedro bylo vždy, ale moře bylo opravdu studené, i když turisté z Německa nebo Anglie se v klidu koupali, asi jsou na studené moře zvyklí z domova. Např. na Fuerteventuře byly nádherné pláže, široké, pozvolný vstup do moře a tím víc to člověku přišlo líto, že je voda tak studená. Pouze na Gran Canarii, zátoka Taurito, se dalo krásně koupat, byli jsme tam 3x, hotel Lago Taurito a pokaždé jsme se koupali, moře bylo vyhřáté. Mogán je kousek jízdy od Taurita a též tam jsme se koupali, také to bylo teplé.

Cestovatel 10.09.2018 21:21
Nejteplejší místo ke koupání v moři na Kanárských ostrovech začátkem ledna  

Dobrý den, s předstihem si vybírám zimní dovolenou. Dvakrát za sebou jsem byl začátkem ledna na Fuerteventuře, vše bylo bezva, ale teploty moře tak trochu na hraně. Poprvé tipuji teplotu moře tak 19 stupňů, sice jsem v moři často plaval, ale při vstupu do vody jsem se musel trochu přemáhat. Druhý rok začátkem ledna už to bylo lepší, vzal jsem si teploměr do vody a naměřená teplota byla 20.5 stupně. To už bylo celkem v pohodě. Četl jsem, že Fuerteventura ve srovnání s ostatními ostrovy Kanárského soustroví není úplně nejteplejší. Co byste mi z hlediska teploty moře mohli doporučit? Četl jsem, že vůbec nejteplejší by mně měla být La Playa de Mogan na Kanárských ostrovech a pak Playa de La Americas na Tenerife. Teploty moře začátkem ledna by tam mohly dosahovat 21 a možná až 22 stupňů. Je to pravda? Kanárské ostrovy jsou v zimě úžasné, jen to trochu studenější moře trochu kazí dojem, ale kvůli tomu třeba do Egypta nechci.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu