A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Mallorca - výlety s CK

05.08.2007 18:36:43 | LenkaK
LenkaK
Ahoj, organizuje CK Fischer nějaké lodní výlety (i jiné) z letoviska Paguera? Napište jaké a jak se vám líbili. Uvítám i váš názor na toto letovisko. Popřípadě napište jaká CK dělá výlety po okolí. Výlety jsou běžné v Řecku tak snad i na Mallorce, ale nechci poznávací zájezd. Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.06.2018 00:34:23 80.110.99.***
Výlety na Mallorce  

S těmi výlety v češtině je to celkem dost složitý. Jednak musíte mít průvodce s licencí a když ho seženete, tak si řekne nehoráznou pálku, kterou český turista nezaplatí a větší skupina se málokdy podaří udělat. Nicméně se můžete mrknout třeba na tento web http://spanelskomallorca.cz/vylety-na-mallorce , kde mají nějaké z výletů, které jsou popsané v češtině. Hold na památky si asi budete muset koupit knížku a projít si to sami :)

HV 15.07.2016 12:37:29
CK Fischer výlety  

Nemáte prosím někdo nabídku + ceník výletů CK Fischer?

Tereza M.
11.03.2014 15:32:48 194.228.20.***
Re: Mallorca - výlety s CK  
  • Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
12.01.2012 15:12:56 62.57.34.***

Tak všeobecně pláže na severu a východu ostrova jsou daleko hezčí a to Vám řekne kde kdo tam byl a viděl. Je to hlavně tím, že jsou tam menší letoviska a pobřeží je více členité. Jih je vyhlášený především nočním životem a letoviska jsou tam daleko větší a hlučnější (především v jejich centru). Každá část má něco :-) ...Delfinárium jde zajistit z každé části ostrova. CK Vám většinou dodají jen takový stručný přehled výletů a atrakcí. Na místě ta nabídka výletů bývá daleko obsáhlejší a těch možností je více. Jak už jsem psala výlety pořádají místní cestovky. Věřím, že s delegátem najdete nějaký kompromis. I on/ona se musí řídit tím co je dané. Nebo je ještě jedna možnost najít si někoho, kdo provází např. soukromě ...

• Anonym (1)
X27
30.12.2011 12:20:18 178.72.208.***

Dostali jsme papír a nikdo neupozorńoval v CK Fischer, že to JE BEZ ČESTINY. navíc mají v nabídce akáriuma delfinárium ne...a nevím proč není min. jeden výlet do Palmy v češtině, no uvidíme na místě, v nejhorším ušetříme ...přitom sever mi přišel zajímavější než jih...

Neregistrovaný uživatel
29.12.2011 22:08:12 90.179.50.***

Chapu Vasi reakci, jako turista bych uvazovala stejne, i kdyz nemam problem rozumet anglicky, preci jen rodna rec je rodna rec:-) ! To je prave ono, tech xxx euro po vas nechce zminovana napr. ck Fisher (penize od Vas pouze vybere delegatka a odevzda), tato cena je vypocitana na zaklade kalkulace v mistnich podminkach a predevsim cenach, a to spanelskou CK, ktera vylety porada. Ceske CK o tom rozhodovat nemohou a to v zadne destinaci.(v kazdem katalogu je napsane u fakultativnich vyletu, ze poradatel je mistni agentura nikoliv ceska). Kazda ceska CK ma na miste sveho partnera. Preci jen Mallorca neni takova masova destinace pro ceskou klientelu jako dejme tomu Tunisko, Turecko atd. Podminka, aby se takovy vylet mohl usporadat v ceskem jazyce je min. 20 nekdy i 30 zajemcu, aby se to vubec vyplatilo! A na spoustu vyletu neni sance, aby se to nasbiralo :-(. Bohuzel zajemcu o vylety rok od roku klesa :-( Skoda :-(. Zcela s Vami souhlasim, ten vyklad to je ZAKLAD! A byly a verim, ze i pristi rok tam budou stejne sikovne pruvodkyne v cestine!! Ale vysvetlete to lidem ... radeji si pujci auticko nebo to prolezi na plazi ... Co se tyce te Mallorcy, protoze ji dobre znam a jak to tam chodi, tak z jihu ostrova tech vyletu v cestine bylo dost ( je tam mnohem vice ceskych a slovenskych turistu). Okruh ostrovem (bez vlacku za to s prekrasnym mesteckem Valldemosa), Jeskyne a perly, Delfinarium, ...Ze severu pouze ten jeden a to Okruh ostrovem (vlackem bez Valldemosy) ... Treba bude pristi rok nejaka novinka, ale moc ruzove bych to nevidela, pze takhle to tam funguje jiz po leta...

X27
29.12.2011 20:03:14 178.72.208.***

To mi chcete říct, že po mě chtějí CK Fischer xxx EUR a bez češtiny? Jasně u akvária a Delfinária ok,ale u těch památek to je utopie, jela bych s CK pouze kvůlu českému výkladu.

Neregistrovaný uživatel
25.12.2011 11:39:10 90.179.50.***

Z Can Picafort se porada hodne vyletu, jiste neni problem absolvovat vylet do akvaria nebo do delfinaria (coz doporucuji :-)) s transferem a vylet do hlavniho mesta a Valldemosy, pocitejte ale s tim, ze pruvodce v autobuse bude mistni tedy vyklad je ve svetovych jazycich tj. hlavne anglicky, popr. jde zajistit nemecky, rusky, spanelsky, ...
V letosnim roce se ze severni casti Mallorcy poradal pouze jeden vylet s doprovodem ceskeho pruvodce. Je to ten nejznamejsi zvany "okruh ostrovem".
Vylet, se 4 dopravnimi prostredky :-) Jede samozrejme autobusem, ze Sa Calobry se pokracuje lodi okolo zapadniho pobrezi a dal v Portu de Soller historickou tramvaji asi 4 km a z mestecka Soller his. vlackem k hlavnimu mestu. Vylet, kde budete moci obdivovat krasnou prirodu, hory, mala mestecka na zapadnim pobrezi, oblast, kde rostou pomerance a citrony ....no jednoduse krasa :-))) a pak zpet z jihu na sever autobusem ...na Mallorce jsem pracovala v cestovnim ruchu a v tech kopeccich a ulickach jsem nechala kus svyho srdce :-)

x27
22.12.2011 12:42:51 158.196.92.***

Ahoj, můžete mi doporučit výlety organizované CK Ficher z oblasti Can Picafort? Děkuji. Zajímá mne, jestli jste někdo absolovali výlet do akvária a do Palmy de Mallorcy+Valldemossy.

Tereza87
26.09.2010 13:32:26 78.24.11.***
RE: Mallorca - výlety s CK  

My jsme na Mallorce nebyli s cestovkou a tudíž jsme si půjčili auto a projeli si celý ostrov sami ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu