A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Gran Canaria nebo Fuerteventura?

04.01.2011 14:18:41 | Amadeuska
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na radu zkušenějších cestovatelů. Na konci května se s mým snoubencem budeme brát a vybíráme již nyní svatební cestu. Měli jsme původně na mysli destinace typu Maledivy nebo Dominikánská republika- bílý písek, palmy, pohoda, ale zjistili jsme, že začátkem června jsou všude monzuny a tak jsme od toho upustili a rozhodli se pro Kanárské ostrovy. Nemůžeme se ale rozhodnout mezi ostrovem Gran Canaria a Fuerteventura. Já jsem pro druhý y nich, je tam málo lidí, takže klid, ale můžeme si i půjčit auto a projet ho a hlavně jsou tam krásné písčité pláže. Snoubenec zase tvrdí, že Gran Canaria je zajímavější a je tam víc možností, je tam ale studenější moře a přelidněno.

Co byste doporučili vy? :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.05.2018 17:22:57 94.112.230.***
Gran Canaria  

Fuerteventura je krásná, ale pokud někdo miluje hory a ideálně vyšlápnout si dopoledne do nějakých 1800 mnm a pak se odpoledne koupat v oceánu ... proto Fuerteventuru mám rda kvůli plážím, gran canaria je prostě <3

kimona 13.03.2011 17:47:29
Gran Canaria nebo Fuerteventura  

dobrý den,jsme s manželem častým návštěvníkem Kanárských ostrovů a i já se přikláním v Fuerteventuře.Zvláště oblast Costa Calma s nádhernou bílou pláží,která péřechází v pláž Sotavento- to je pohádka.Jezdíme s Fischerema jsme tam nesmírně spokojeni.Oblast Coralecha je taky nádherná,ale je tam hrozný vítr,tam se můžete vydat,jestli si pújčíte auto.Grand Canaria je taky moc hezká,ale velmi rušná a pokud si budete chtít užít líbánky,tak je lepší Fuerteventura.Přeji krásné líbánky a šťastnou cestu :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
rumík rum 03.02.2011 23:57:49
RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura?  

Na koupání Fuenteventura na poznávání Gran Canaria :-) Snoubenci nic neříkej a vyber si sama ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
mohim 23.01.2011 15:56:50
RE: RE: RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura?  

Jednoznačně FUERTEVENTURA!!!

Brujo 17.01.2011 08:52:06
RE: RE: Gran Canaria nebo Fuerteventura?  

..je pravda,že né každá pláž v Karibiku je bílá jako v Corraleju. :D

• Anonym (1)
d.rehacek 16.01.2011 14:26:27

Tak za sebe bych zvolil jednoznačně Fuerteventuru.Měl jsem štěstí poznat všechny Kanárské ostrovy a tenhle je asi nejzajímavější.Ale samozřejmě jak pro koho.Když tak na mém profilu je spousta fotek,tak třeba mrkněte.To co píše Brujo je pravda,až na to Corralejo.Já si myslím,že je tam spousta zajímavých míst a pokud milujete vlny,tak na severu tutovka.Ale jinak jih je určitě hezčí a např.Jandia nádherná.No a Sotavento,to musíte vidět,to se snad ani nedá popsat :-D .Vemte si na Sotavento piškoty nebo něco podobného,je tam spousta skalních veverek,které si přijdou pro sladkost až k vám :-P .

• Anonym (1)
admin2 06.01.2011 16:38:58
admin  

Dobry den, nejake rady mozna najdete tu:
http://kanarske-ostrovy.orbion.cz/diskuse/ktery-ostrov-vybrat--11258/

Hezky den!

• Anonym (1)
Brujo 04.01.2011 16:19:51

Tak to bude velmi subjektivní diskuse :D Byl jsem na GC i Fuerte.Na GC pěkný hory,Las Palmas,jinak koupání normal.Na Fuerte byl úžasný ten prostor,svoboda..pláž Sotavento se zdá nekonečná,jsou tam taková malá přírodní jezírka ve kterých si připadáš jako ve vaně,nikde ani noha.Nahoře na severu v Corraleju jsou zase pláže bílé jak v Karibiku.Ovšem podle některých lidí tam není nic k vidění,všude sucho,šutry.
Takže ber tu Dominikánskou,byl jsem v červnu a hurikán zrovna nepřišel,pršelo jenom velmi málo,většinou slunečno a vedro jak v prádelně.Doporučuju pol.Samaná :D

• Anonym (1)
Amadeuska
04.01.2011 15:18:41 81.30.227.***
Gran Canaria nebo Fuerteventura?  

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na radu zkušenějších cestovatelů. Na konci května se s mým snoubencem budeme brát a vybíráme již nyní svatební cestu. Měli jsme původně na mysli destinace typu Maledivy nebo Dominikánská republika- bílý písek, palmy, pohoda, ale zjistili jsme, že začátkem června jsou všude monzuny a tak jsme od toho upustili a rozhodli se pro Kanárské ostrovy. Nemůžeme se ale rozhodnout mezi ostrovem Gran Canaria a Fuerteventura. Já jsem pro druhý y nich, je tam málo lidí, takže klid, ale můžeme si i půjčit auto a projet ho a hlavně jsou tam krásné písčité pláže. Snoubenec zase tvrdí, že Gran Canaria je zajímavější a je tam víc možností, je tam ale studenější moře a přelidněno.

Co byste doporučili vy? :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu