A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Španělsko - Diskuze

Původní dotaz

Fuerteventura a Lanzarote v únoru

30.01.2015 12:04:40 | Linda1
Linda1
Ahojte, nevíte, jestli stojí zato jet na Fuerteventuru nebo Lanzarote v únoru? Byla jsem už v zimě na Gran Canarii a Tenerife a to bylo super, sluníčko a parádní počasí i na opalování a koupání. Podle všech informací ale vypadá, že na F. a L. bude v únoru hodně větrno a zima. Dívám se i na webkamery a zatímco na Gran Canaria jsou pláže plné, tady je prázdno.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.01.2018 15:42 194.213.47.***
Re: Fuerteventura a Lanzarote v únoru  

Byla jsem v únoru na lanzarote, zima a vítr o Atlantiku a koupání ani nemluvím.přijele jsem s bloklými prostuzenými zády a zánětem nosohltanu.Lítal písek, bylo to tak na opalování, ale někde u bazánu za větrem.A nebo na výlety.určitě ne plážová dovolená.Loni bylo zima ještě na velikonoce.

Blanka pb 19.01.2018 19:30

My také letíme letos v březnu,ale na odlet se teprve chystáme.

Neregistrovaný uživatel
19.01.2018 16:49 94.112.230.***

my byli letos na začátku března na fuerteventuře a bylo teda vedro strašný, oceán ledový, s tím jsme počítali https://more-dovolena.eu/zajezdy/34-fuerteventura

janinka
05.03.2015 20:50 91.235.200.***

Zažila jsem oboje a nic moc.Letos v únoru 4dny zataženo a 3 dny střídavě a hodně větrno na Lanzarote,chladněji než na GC.Dokonce i pršelo. :-( V té samé době známá byla na Fuerte,měli hezky ale větrno,to samé jsme měli před dvěma lety na Fuerte v únoru.Vítr hodně studený.

Tonda 2 31.01.2015 00:04

Klidně jeď, ber spíše FUE. Byl jsem v lednu až únoru na Fuerteventuře, Gran Canarii i Lanzarote. Teploty tak 19-22C ve stínu, žádné velké rozdíly, akorát Lanzarote se mi zdálo trochu studenější.
Na návětrných stranách většinou čerstvý vítr

Linda1 30.01.2015 11:01
Fuerteventura a Lanzarote v únoru  

Ahojte, nevíte, jestli stojí zato jet na Fuerteventuru nebo Lanzarote v únoru? Byla jsem už v zimě na Gran Canarii a Tenerife a to bylo super, sluníčko a parádní počasí i na opalování a koupání. Podle všech informací ale vypadá, že na F. a L. bude v únoru hodně větrno a zima. Dívám se i na webkamery a zatímco na Gran Canaria jsou pláže plné, tady je prázdno.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu